Act in Space 2020 Latvia

13. - 14. novembris

Act In Space ir 24h hakatons, ko radīja CNES (Francijas Valsts kosmosa aģentūra) un ESA (Eiropas Kosmosa aģentūra). Tas notiek visā pasaulē reizi 2 gados. Katra dalībvalsts organizē vietēja mēroga hakatonu, kura uzvarētājs piedalās starptautiskajā finālā. Šis Facebook pasākums ir veltīts komandām Latvijā. Uzvarētāji varēs prezentēt prototipu Act in Space pasaules finālā.

Kosmosā balstīti risinājumi aptver plašu nozaru spektru – veselības aprūpi, aviāciju, mākslīgo intelektu, telekomunikācijas, loģistiku u.c.

Norise:

• No 13. - 14. novembrim komandas strādās pie izaicinājumiem, ko izvirzījuši globālā Act in Space organizatori. Mērķis - radīt prototipu.
  • Dalībnieki strādās komandās līdz 5 cilvēkiem. Viņus atbalstīs mentori, kas ir dažādu nozaru eksperti.

Izaicinājumi un informācija par pasākumu.

Mentori:
IT, elektronikas un vides novērošanas jomu eksperti, biznesa attīstības speciālisti un Latvijas Kosmosa Industrijas Asociācijas (LAIK) dalībnieki. Būs iespējams arī sazināties ar ekspertiem ārzemēs. Mentorus izziņos drīz.

Atbalstītāji:
Latvijas hakatonu organizē LIAA, IZM, LAIK. Atbalstītāji - ERAF un Rīgas Tehniskā Universitāte.

Universitāte

Pasākumu kalendārs