3. Baltijas koka būvniecības forums

9. maijs, 2022, 9:00
RTU studentu pilsētiņa Ķīpsalā, Zunda krastmala 8

9. maijā plkst. 9.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pilsētiņā Ķīpsalā, auditoriju mājā «Domus Auditorialis», Zunda krastmalā 8 sāksies 3. Baltijas koka būvniecības forums, kurā lektori no dažādām valstīm stāstīs par aktualitātēm koka būvniecībā un būs apskatāmas arī divas izstādes. Forums notiks līdz 11. maijam, un to rīko RTU Arhitektūras fakultāte sadarbībā ar partneriem.

Savukārt 9. maijā plkst. 18.30 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, atklās Īrijas Arhitektūras fonda veidoto izstādi «From the Ground Up», kas iepazīstina ar inovatīvu kokmateriālu izmantošanu Īrijas arhitektūrā.

Plašāka informācija

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

8. maijs, 2022 plkst. 16:41