12. maijā īpašā pasākumā visas dienas garumā RTU aicina interesentus iepazīt studentu radītas inovācijas

12. maijs, 2023, 10:00 - 17:00
RTU Zinātnes un inovāciju centra zāle «Moon», Ķīpsalas iela 6A
.
.
.

Inovatīvi tehnoloģiski un dizainiski risinājumi, svaigas idejas un gatavi prototipi – tas viss būs redzams Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu inovāciju grantu programmas Demo dienā.

Demo diena ir RTU īstenotās vērienīgās Studentu inovāciju grantu programmas aktivitāšu dalībnieku izstāde, kurā būs iespējams iepazīties ar studentu paveikto, kopumā vairāk nekā 30 prototipu un ideju. Demo dienā piedalīsies studenti, kuri piedalās vai iepriekš piedalījušies Studentu inovāciju grantu programmas aktivitātēs – «Produktu attīstības programmā», «Vertikāli integrētā projektā», «Demola Latvia», universitāšu inkubatorā «UniLab», biznesa ideju pirmsinkubatorā «RTU IdeaLab» vai industriālā mentoringa doktorantiem apmācībās «Co.Lab» – un tajās attīstījuši savu biznesa deju, izgatavojuši prototipu vai komercializējuši zinātniski ietilpīgu ideju.

Pasākumā notiks arī komandu trīs minūšu ātrās uzstāšanās konkurss. Piecām labākajām komandām būs iespēja saņemt 1000 eiro lielu naudas balvu. Tās tiks vērtētas vairākās kategorijās, piemēram, zinātniski ietilpīgākā ideja, labākais prototips, labākā biznesa ideja utt. Žūrijā, kas vērtēs dalībniekus, būs gan RTU pārstāvji, gan nozaru eksperti un mentori ar pieredzi ideju izvērtēšanā.

Programmu «RTU Studentu inovāciju granti» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/21/A/005) īsteno RTU ZIC Dizaina fabrika. Tā ir platforma studentiem, kuras mērķis ir veicināt inovatīvu ideju izstrādi, savstarpējo sadarbību, profesionālo kontaktu dibināšanu ar industrijas pārstāvjiem un celt uzņēmējdarbības kompetences.
 

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

9. maijs, 2023 plkst. 16:22

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Kalendārs

Promocijas darbu aizstāvēs Toms Kreicbergs

26. jūnijs, 10:00
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. auditorija

Atklātā lekcija «Kas ir digitālais dvīnis?»

2. jūlijs, 11:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6A