Norises vieta

Loģistikas un ekspeditoru kursi

Kursa apraksts

RTU Uzņēmējdarbības loģistikas pētījumu un mācību centrs sadarbībā ar Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūtu organizē tālākizglītības kursus «Loģistikas un ekspeditoru kursi». Kursi paredzēti vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumu darbiniekiem, noliktavu un muitas noliktavu darbiniekiem, loģistikas struktūrvienību darbiniekiem un vadītājiem, kā arī citiem interesentiem.
Pēc kursu noklausīšanās un pārbaudes nokārtošanas, klausītāji saņem to beigšanas apliecinošus dokumentus – RTU apliecību un sertifikātu par tālākizglītību.
Ir iespēja apmeklēt arī atsevišķas tēmas kursu ietvaros. Pēc atsevišķu tēmu apgūšanas, klausītāji saņem apliecinošu dokumentu par dalību kursos – sertifikātu par tēmas noklausīšanos.

Dalības maksa ietver pilnu kursu apmācību programmu, kursu izdales materiālus, apliecību un sertifikātu izgatavošanu, kafijas pauzi. Kursu dalībniekus nodrošinām ar bezmaksas autostāvvietu. 10 % atlaide RTU absolventiem un darbiniekiem, kuru skaits no viena uzņēmuma ir vismaz 3 cilvēki.

Kursu ilgums
32 h
Norises periods
28.10.2021 - 03.12.2021
Dalības maksa
403,00 €
Izsniedzamais dokuments
RTU apliecība un sertifikāts par tālākizglītību
Kontaktinformācija
Nozare
Kursu piedāvā
Papildu informācija
Pievienotie dokumenti
Pieteikties kursiem
Vārds, uzvārds
E-pasts
Telefons
Drošības kods
- Piekrītu saņemt jaunumus no RTU
Kopīgot rakstu

Studijas