Norises vieta

Biznesa angļu valodas kursi

Kursa apraksts

Mācības notiek 2x nedēļā (1x klātienē (ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus) un 1x Zoom platfromā) no 18.00–20.10 (Pre-Classes notiek līdz 30 minūtēm, sev ērtā laikā pirms nodarbības un grupas nodarbība 60 minūtes), kurss kopā sastāda 96 akadēmiskās stundas vienā semestrī. Katrā programmas līmenī ir divi kursi Lasīšana un Gramatika un katrs no tiem ietver specifisko biznesa terminoloģiju. Tāpat kurss palīdz apgūt biznesa korespondences (e-pasts, vēstules, ziņojums) sastādīšanas iemaņas. Papildus valodas prasmju apguvei, programmā ietverta arī prezentācijas apmācība. Katrs dalībnieks saņem angļu valodas izrunas lietotnes pieeju, lai trennētu savu izrunu mācība kursa ietvaros.

Detalizēta informācija par kursiem:
  • Pre-classes nodarbības (līdz 30 minūtēm) – pirms klases nodarbība (lasīšana, video ar dažiem sākotnējiem gramatikas skaidrojumiem, izrunas apmācību, utt.), ko studenti veic sev vēlamā laikā un tempā. Iepriekš sagatavotie uzdevumi ir daļa no studiju procesa un ir obligāti.
  • Grupas nodarbības (60 minūtes) – divas reizes nedēļā. Mācības būs iespējams apmeklēt klātienē 1x nedēļā (uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu) un 1x nedēļā attālināti tiešsaistē, Zoom platformā.
  • Angļu valodas izrunas lietotne/lietojumprogramma – Jūsu personīgais virtuālās izrunas treneris ar mākslīgo intelektu palīdzēs iemācieties sarunāties angļu valodā skaidri, brīvi un pārliecinoši.
  • Īpaši izvēlētas grāmatas – katram zināšanu līmenim tiek īpaši izvēlētas mācību grāmatas gan gramatikai, gan vārdu krājuma papildināšanai.
  • Individuāla pieeja katram studentam – RBS pasniedzēji un kursu koordinatori analīzēs katra studenta rezultātus, izmnatojot nodarbībās, pirms klases nodarbībās, testu un lietotnes programmas pārskatus, lai tādā veidā sekotu katra studenta progresam.

Mācību maksa* (iekļautas mācību grāmatas, telefona aplikācija ar mākslīgo intelektu, mācību platformas izmantošana, testi un citi izdales materiāli)
*mācību maksu iespējams maksāt daļās

 

Kursu ilgums
96 h
Norises periods
20.09.2021 - 27.01.2022
Dalības maksa
671,04 €
Izsniedzamais dokuments
RTU Rīgas Biznesa skolas apliecināts sertifikāts par apgūto zināšanu līmeni
Kontaktinformācija
Nozare
Kursu piedāvā
Papildu informācija
Pieteikties kursiem
Vārds, uzvārds
E-pasts
Telefons
Drošības kods
- Piekrītu saņemt jaunumus no RTU
Kopīgot rakstu

Studijas