RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Pasākums darba meklētājiem: «Virtuālais darba Speed-dating».

19. maijs
.
.

Jauniešu iespēju platforma «Visas Iespējas» rīko pasākumu jauniešiem, darba meklētājiem, jeb «Virtuālais darba Speed-dating». Pieteikšanās bezmaksas dalībai šajā pasākumā norit līdz 24. maijam, savukārt pats pasākums notiks attālinātā formā 3. jūnijā.

Katru reizi pasākumā tiek piedāvātas darba iespējas citā jomā, kas šoreiz ir Finanses un datu analītika. Jauniešiem tiks dota iespēja individuāli vest sarunas ar pārstāvjiem no vairākiem Latvijā plaši atpazīstamiem uzņēmumiem, kā piemēram, Deloitte, Circle K, Grindeks un citiem. Kā min «Visas Iespējas» veidotājs Gustavs Mārtiņš Upmanis: «Mēs ceram, ka ar šo pasākumu spēsim iniciēt pagrieziena punktu jauniešu nodarbinātības negatīvajās tendencēs un atjaunot dialogu jauniešu un kompāniju starpā par attālināto darbu un «jauno normālo».»

Pasākuma koncepts ir pavisam vienkāršs dalībnieks pieslēdzas darba speed-dating norises platformai un pēc iepriekš nosūtīta grafika virtuāli satiek viņa pieteikumam atbilstošo uzņēmumu pārstāvjus. Katrai tikšanās reizei ir ierobežots laiks - 4 minūtes, lai neformālā gaisotnē, īsi un kodolīgi jaunietis atstātu savu labāko iespaidu uzņēmuma pārstāvim, tajā pašā laikā saprotot, vai viņu interesē darbs konkrētajā uzņēmumā.

Šis būs jau septītais darba Speed-dating pasākums, kuru rīko «Visas Iespējas», kā arī trešais šāds pasākums, kas tiek rīkots tiešsaistē. Atskatoties uz iepriekšējā pasākuma rezultātiem pārdošanas un komunikācijas jomā, gandrīz katrs otrais pasākuma dalībnieks tika aicināts uz darba interviju. Tāpat vidēji 2 no 3 uzņēmumiem aicināja pasākumā satikto darba meklētāju uz interviju. Arī uzņēmumu pārstāvjiem vēl ir iespēja līdz 21. maijam pieteikt savu dalību darba Speed-dating pasākumā (vairāk informācijas, rakstot ).

 

Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanās anketa atrodama jauniešu iespēju platformā.  

Video no 2020. gada janvāra darba speed-dating pasākuma.

Kopīgot rakstu

Jaunumi