RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Seminārs darbiniekiem: Kā veiksmīgāk komunicēt un nodrošināt ērtu studiju vidi personām ar invaliditāti un speciālām vajadzībām

1. novembris

11. novembrī plkst. 12.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu servisa departamenta Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļa tiešsaistes platformā «MS Teams» organizēs semināru, lai iepazīstinātu ar vadlīnijām komunikācijai un studiju vides nodrošināšanai personām ar invaliditāti un speciālām vajadzībām.

Pieteikties dalībai seminārā.

RTU Studentu servisa komanda sadarbībā ar vairākām nevalstiskajām organizācijām ir izstrādājusi īpašas vadlīnijas, kas palīdzēs nodrošināt komfortablus studiju apstākļus personām ar invaliditāti un speciālām vajadzībām, gādājot par pēc iespējas efektīvāku studiju materiāla apgūšanu, kā arī ļaus izvairīties no pārpratumiem komunikācijā. Vadlīnijās var atrast gan vispārīgu informāciju par dažāda veida veselības traucējumiem, gan konkrētus padomus, kas uzlabos ikdienas komunikāciju un mazinās trauksmi gan studējošajos, gan universitātes personālā.

Semināru vadīs Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļas psiholoģe Viktorija Gaina. Viņa iepazīstinās ar vadlīnijām, informēs, kādus padomus tur atrast, un atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Vadlīnijas drukātā formātā būs pieejamas RTU Studentu servisa centrā un ir lasāmas arī elektroniski.