RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Seminārs - Kā produktīvi uzsākt un turpināt mācības?

15. septembris, 2021, 16:30 - 18:30

Trešdien, 15. septembrī, plkst. 16.30 notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra organizēts seminārs par mācību prasmju pilnveidošanu.

Lai palīdzētu studentiem veiksmīgi uzsākt un turpināt mācības, Karjeras centrs pirmā kursa studentiem piedāvā iespēju piedalīties seminārā par to, kā produktīvi uzsākt un turpināt mācības.
Seminārā tiks pārrunātas iespējamās pirmkursnieku grūtības, uzsākot studijas universitātē un iespējamie to risinājumi. Uzmanība tiks veltīta arī laika un prioritāšu plānošanai, mācību «slinkuma» iemesliem un studiju iemaņu attīstībai.

Semināru vadīs RTU Karjeras centra psiholoģe-konsultante Viktorija Gaina.

Lai ievērotu epidemioloģiskās drošības prasības*, semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc rīkotāji pieteikšanos aicina neatlikt uz pēdējo brīdi.

* klātienē izglītības procesā varēs piedalīties tikai personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu personas. Pārejas periodā – līdz 10. oktobrim – arī personas, kuras pēdējo 48 stundu laikā laboratorijā būs veikušas Covid-19  testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai ātro antigēnu testu, un kurām testa rezultāts būs negatīvs.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .
Seminārs norisināsies RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā.

Kalendārs