RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Piedalies vebinārā par prakses iespējām ASV-notikumi

12. oktobris, 2022, 16:30 - 17:00

Studenti aicināti piedalīties vebinārā par iespēju saņemt BAFF stipendiju un praktizēties ASV!

BAFF Profesionālās prakses programma piedāvā iespēju strādāt uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam, saņemot pilna apmēra stipendiju. Programmas dalībnieki dosies uz ASV, lai strādātu kopā ar vadošajiem ekspertiem kādā no Amerikas uzņēmumiem, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām. Katram individuāli tiek piemeklēta prasmēm un pārstāvētajai nozarei atbilstoša prakses vieta un nodrošināts personalizēts atbalsts.

Lai uzzinātu vairāk par piedalīšanos programmā un atlases kritērijiem, pieslēdzies vebināram 12. oktobrī pl. 16:30. Pieteikšanās vebināram notiek, aizpildot anketu. Saiti uz vebināru nosūtīsim dienu pirms pasākuma uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu.

Jautājumu gadījumā sazinies ar RTU Karjeras centru