RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Izglītojošas nodarbības par karjeras izvēli topošajiem RTU studentiem

10. marts, 2021, 11:00

Dzīvē ne katrs hobijs pārtop darbā, taču ikvienam ir iespējams izvēlēties tādu karjeru, kas ilgtermiņā sniedz piepildījumu. Karjeras ceļš inženierzinātnēs sākas ar piemērotas studiju programmas izvēli Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU).

RTU Karjeras centra izaugsmes konsultanti ne vienu reizi vien ir uzsvēruši, cik būtiski, lai ikviena topošā studenta karjeras lēmumi būtu labi pārdomāti un studiju programmas tiktu izvēlētas saskaņā ar individuālajām interesēm. Sekojot šai domai, RTU topošie studenti tiek aicināti uz nodarbību par karjeras izvēli. Nodarbība tiks organizēta Zoom vai MS Teams vidē, dodot iespēju katram interesentam pašam izvēlēties sev ērtāko no piedāvātajiem datumiem un laika.

Nodarbībās tiks apskatīti galvenie profesijas izvēles principi, apzināti biežākie šķēršļi lēmumpieņemšanas procesā, kā arī tiks izrunāti sākuma soļi veiksmīgai profesionālajai izvēlei. Temata izklāstam paredzēts atvēlēt 30 minūtes, bet diskusijām un atbildēm uz individuāliem jautājumiem – 15 minūtes.

Tuvākās nodarbības paredzētas 10. martā plkst. 11.00 un plkst. 15.30. Dalībnieku skaits grupās – ierobežots.

Plašāka informācija un saite uz pieteikšanos pieejama šeit.

Kalendārs