RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Kā uzprojektēt unikālu tiltu Baltijā? Daugavas duālā tilta projekts

2. novembris, 2021, 16:30

Atklātās lekcijas ietvaros izskatisīm konceptuālā dizaina risinājumu kombinētajam ceļa un dzelzceļa tiltam pāri Daugavai, kas ir daļa no Rail Baltica projekta. Daugavas kombinētais tilts būs unikāla konstrukcija Baltijā, kas apvienos gan dzelzceļa, gan ceļu infrastruktūru vienā objektā. Projekta galvenais mērķis ir noteikt ekonomiski un tehniski visizdevīgāko risinājumu, tomēr, ņemot vērā arī vides, sociālos un politiskos faktorus.
Lekcijas ietvaros mēs apskatīsim aktivitātēs, kas palīdzēja mums rast risinājumu šim unikālajam projektam. Tāpat lekcijas laikā tiks izrunātas karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas DB Engineering&Consulting komandā Baltijā!

Lekciju vadīs DB Engineering & Consulting Latvijas filiāles direktors Ēriks Kammels un personāla atlases speciāliste DB Engineering & Consulting uzņēmumā - Anastasija Kovaļova.

Lekcijas norises laiks - 2.novembris, plkst. 16.30
Lekcija norises valoda - angļu valoda
Lekcijas norises vieta - tiešsaistē, Zoom platforma

Reģistrējies lekcijai ŠEIT