RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Darbīnaca «Creating navigation bar using HTML and CSS»

17. marts, 2023, 11:00 - 11:00

Aicinām piedalīties «Magebit» rīkotajā «Karjeras dienas 2023» darbnīcā «Navigācijas joslas izveide, izmantojot HTML un CSS».

Seminārs notiks «Karjeras dienas» «Izaugsmes telpā» 17. martā 11.00-11.40. Ieeja no izstāžu halles.

Šajā seminārā jums būs iespēja izstrādāt un izveidot savu navigācijas joslu kopā ar pieredzējušu tīmekļa izstrādātāju no «Magebit».

Seminārs sastāvēs no īsa izstrādē izmantoto tehnoloģiju/terminu apskata, pēc kura plānosiet izstrādes procesu (izveidosiet mērķa elementus, sadalīšanas problēmas, kritērijus).

Un beigās izveido sistēmu pēc HTML semantikas un, ja laiks atļauj, arī responsīvo dizainu.

Prasība:

• Pamatzināšanas par HTML elementiem
  • Pamatzināšanas par CSS.
  • Lūdzam pārliecināties, ka dalībai varēsiet izmantot savu personīgo portatīvo datoru!

Darbnīcu vadīs Edgars Pujāts (Web izstrādātājs).

Pieteikties darbnīcai var, aizpildot pieteikuma anketu.

Kalendārs