RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

BAFF aicina uz vebināru par prakses iespējām ASV

7. marts, 2023, 16:00 - 18:00

Studenti ir aicināti uz informatīvu lekciju par iespēju iegūt starptautisku darba pieredzi ASV, piedaloties BAFF Profesionālās prakses programmā.

Programma ir pilnībā apmaksāta un paredz iespēju strādāt uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam, saņemot pilna apmēra ikmēneša stipendiju un iegūstot prestižu starptautisku darba pieredzi. Katram individuāli tiek piemeklēta prasmēm un pārstāvētajai nozarei atbilstoša prakses vieta, nodrošinot arī personalizētu atbalstu.  BAFF ik gadu piešķir stipendijas motivētiem un aktīviem studentiem, kas vēlas pilnveidot savas profesionālās zināšanas un nākotnē kļūt par labākajiem savas nozares speciālistiem.

Pievienojies un uzzini vairāk! Tiekamies 7. martā pl.16.30, MS Temas platformā. Pieteikšanās aizpildot reģistrācijas anketu.

Vairāk informācijas fonda mājaslapā Baltic American Freedom Foundation.

BAFF ik gadu piešķir stipendijas motivētiem un aktīviem studentiem, kas vēlas iegūt starptautisku pieredzi, pilnveidot savas profesionālās zināšanas un nākotnē kļūt par labākajiem savas nozares speciālistiem. Programmu absolventi, atgriežoties Latvijā, ne tikai izceļas ar zināšanu kvalitāti un veiksmīgu konkurētspēju darba vidē, bet arī sekmē valsts attīstību un sasniegumus dažādās nozarēs.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar RTU Karjeras centru .