RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Vieslekcija "The Power of Professional Selling for Technical Minds"

11. aprīlis, 2023

Dan Moore viesojas Latvijā un vēlas dalīties savā pieredzē ar RTU studentiem!

Šī prezentācija palīdz klausītājiem saprast, KĀPĒC ikvienam – īpaši uzņēmējiem un tehniskajiem darbiniekiem – ir jāsaprot, kā pārdot idejas, KAS ir profesionālā ētiskā pārdošana un KĀ strukturēt pārdošanas prezentāciju, kas efektīvi pauž ideju. lekcijā izskatīs arī dažus izplatītus maldīgus priekšstatus par pārdošanu (piemēram, “man nav personības pārdošanai” un “pārdevēji vienmēr ir pakļauti lielam spiedienam”) un parāda vienkāršu procesu, ko ikviens var pielāgot saviem pašreizējiem un nākotnes projektiem, kas ietver pārliecinošu komunikāciju.

Dens nāk no Ņūmeksikas ziemeļiem. Viņš apmeklēja Hārvardas universitāti, kuru ar izcilību absolvēja 20 gadu vecumā. Viņam ir arī MBA grāds Ouena Vadības augstskolā, kur viņš bija ar izcilību absolvējis. Viņš sāka darboties biznesa pasaulē tāpat kā desmitiem tūkstošu citu gadu gaitā — kā koledžas students, vadot savu biznesu Southwestern Advantage vasaras pārdošanas un biznesa vadības programmā. Viņš maksāja savu Hārvardas mācību maksu, pārdodot produktus no durvīm līdz durvīm un veidojot pārdošanas komandas.

Kopumā viņš ir apmācījis vairāk nekā 100 000 cilvēku, kā pārdot, kā vadīt un kā nokļūt ceļā uz savu dzīves mērķu sasniegšanu. Viņš bieži lasa lekcijas koledžās un universitātēs visā Ziemeļamerikā un Eiropā. Viņš ir bijis TEDx Nashville vadītājs, kurā piedalījās vairāk nekā 1500 skatītāju.

Runātājs: Dan Moore
Laiks: 16.30
Vieta: RTU pilsētiņa, Ķīpsala. Auditorijas nr. un precīza aderese tiks nosūtīta e-pastā
Plānotais ilgums: ~2h