RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Tiešsaistes kurss par mākslīgo intelektu un Zemes novērošanas datu apstrādi

7. janvāris, 2022

Iespēja pieteikties 6-nedēļu tiešsaistes kursam par mākslīgo intelektu un Zemes novērošanas datu apstrādi. Tehniskas priekšzināšanas nav nepieciešamas!

ES Zemes novērošanas programma @CopernicusEU sniedz brīvpieejas satelītdatus, kurus lieto zemes virsmas, jūru un okeānu, atmosfēras un klimata monitoringam.  Ar mākslīgo intelektu var ātri analizēt lielus satelītdatu apjomus, lai veidotu lietojumus ar īpaši augstu pievienoto vērtību.

Kursu var uzsākt jebkurā laikā. 8-nedēļu pieeja kursam ir bezmaksas. Plašāka informācija.

Kurss būs aktuāls zinātniekiem, politikas veidotājiem, žurnālistiem, pedagogiem, uzņēmējiem un studentiem, kā arī zinātkārai plašākai sabiedrībai!

Augsta kvalitāte kursam ir garantēta, jo to ir kopīgi izstrādājušas četras vadošas Copernicus programmas īstenošanā iesaistītas ES iestādes:

•  Eiropas Meteoroloģisko satelītu izmantošanas organizācija;
  • Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centrs;
  • Eiropas Vides aģentūra;
  • Mercator Ocean International.