RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Seminārs RTU mācībspēkiem «Starpkulturālie konflikti un to risināšanas prasmes»

5. maijs, 2022

Akadēmiskajam personālam iespēja mācīties par konfliktu risināšanu, paaudžu konfliktiem un līdztiesību.

Aicinām ievēlētu akadēmisko personālu piedalīties seminārā «Konfliktu risināšana, paaudžu konflikti, līdztiesības» šī gada 18. un 19. maijā, tiešsaistē, semināru vadīs Valērijs Dombrovskis.

Programmā:

• Konflikta vienota definīcija – no kā baidīties no dusmām vai agresijas?
  • Konfliktu risināšanas modelis
    • Situacionālie faktori – konfliktējošas uzvedības veicinoši faktori, kas skar vidi.
    • Apsvērumi un uztveres faktori – konfliktējošas uzvedības veicinoši faktori, kas skar personu.
    • Uzvedības faktori – konfliktējošas personas īpašības.Sabiedrības digitalizācija, kiberpersonība un virtuālā identitāte:
  • Papildus informācijas iegūšanas tehnika un novērtēšanas process
    • Risku novērtēšana
    • Veiksmīgas partnerattiecības un ģimene kibervidē.
  • Konfliktu risināšana (taktiskā komunikācija)
    • Taktiskās komunikācijas pamatnostādnes.
    • Izturēšanās pret konfliktējošu personu.
    • Rīcības draudu gadījumā.
  • Praktiskā nodarbība

Dalība ir obligāta visā semināra laikā. Plašāka informācija par semināra programmu pieejama dokumentā.

Seminārs notiek pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam «Rīgas Tehniskās universitātes akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017. Apmeklējot semināru, tā dalībnieki pēc novērtējuma aizpildīšanas saņems sertifikātu. Cilvēku skaits grupā ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikties laicīgi.

Pieteikšanās:

Lai pieteiktos semināram, lūgums aizpildīt anketu. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, pēc elektroniskas pieteikšanās, saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu. Ja nepieteiksies vismaz 10 personāla pārstāvji, tad seminārs šajā datumā tiks atcelts.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .