RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

RTU Karjeras centrā jauns karjeras konsultants

29. aprīlis, 2022
Foto: pexels.com

Student, ja esi jau studiju pusceļā, vai Tev palikuši vien pēdējie metri un tomēr radušās šaubas par izdarīto izvēli, izmanto iespēju pieteikties karjeras konsultācijai!

Mani sauc Santa, esmu RTU Karjeras centra konsultante. Specializējos karjeras atbalsta jautājumos par visu, kas saistīts ar darba vai prakses meklēšanu, pareizo karjeras izvēli, profesionālās piemērotības noteikšanu. Varu palīdzēt ar CV un motivācijas vēstuļu sagatavošanu, palīdzēt sagatavoties darba intervijai kā arī konsultēt par darba tirgus prognozēm un citiem ar karjeru saistītiem jautājumiem.

Piesakies uz karjeras konsultāciju RTU Studentu servisa centrā, rakstot uz e-pastu: . Sīkāka informācija mājaslapas sadaļā Karjeras atbalsts .
Nāc arī tad, ja šķiet, ka viss ir skaidrs un pats visu zini. Apstiprinājums + iedrošinājums = vēl lielāka pārliecība par sevi un savu izvēli. Uz tikšanos konsultācijā!
Vairāk informācijas rakstot uz e-pastu vai zvanot 67089364 un 67089025