RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

RTU aicina skolēnus uz nodarbībām par karjeras izvēli

17. janvāris, 2022
Foto: pexels.com

Studiju pieredze augstskolā ir aizraujošāka, kad patiesi interesē izvēlētā studiju joma un karjerā ir vieglāk gūt panākumus, ja izvēlētā nodarbošanās padodas un ilgtermiņā sniedz piepildījumu. Tāpēc karjeras ceļš uz augstskolu sākas ar piemērotas studiju programmas izvēli. Jau 16. februārī un 16. martā RTU organizēs izglītojošu nodarbību  «Kā izvēlēties profesiju un studijas?» un semināru par studiju iespējām RTU.

RTU Karjeras centrs nodrošina konsultatīvo atbalstu topošajiem, esošajiem RTU studentiem un absolventiem. Ir pieejamas individuālās karjeras konsultācijas, un katru semestri tiek organizētas dažādas tematiskās nodarbības – gan lekcijas un vieslekcijas, gan semināri. Lai atbalstītu topošos studentus studiju virziena, profesijas izvēles procesā, septembrī un oktobrī notiks tiešsaistes nodarbības par karjeras izvēli un studiju iespējām.

Karjeras konsultante tiešsaistē vadīs nodarbību «Kā izvēlēties profesiju un studijas?», kuras laikā tiks apskatīti galvenie profesijas izvēles principi, apzināti biežākie šķēršļi lēmumpieņemšanas procesā, kā arī būs iespēja uzzināt, kā soli pa solim nonākt līdz pārdomātam karjeras lēmumam. Pēc tam topošie studenti būs aicināti uz tiešsaistes sarunu ar otru RTU pārstāvi, kurš izstāstīts par studiju iespējām,  uzņemšanas noteikumiem RTU un sniegs arī nelielu ieskatu studenta dzīvē.

Nodarbības programma un pieteikšanās:

16. februārī plkst. 15.30-16.00 «Kā izvēlēties profesiju un studijas?», plkst. 16.10-16.50 «Studiju iespējas RTU».

16. martā plkst. 15.30-16.00 «Kā izvēlēties profesiju un studijas?», plkst. 16.10-16.50 «Studiju iespējas RTU».