RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Piesakies “Ašajām darba intervijām”, lai sāktu karjeru IT jomā

3. maijs
.
.

Vai Tevi interesē IT joma? Satiec uzņēmumus, kuri meklē jaunus kolēģus ar pieredzi vai nelielām priekšzināšanām programmēšanā, mājas lapu un lietojumprogrammu izstrādē un testēšanā, DevOps un citiem IT jomas virzieniem. Nekavējies un piesakies bezmaksas pasākumam "Ašās darba intervijas: IT nozare"! 

Mūsdienās līdzās tehnoloģiju attīstībai pasaulē, strauji turpina pieaugt arī pieprasījums pēc IT speciālistiem. Lai palīdzētu jauniešiem - darba meklētājiem, - kas savu karjeras ceļu vēlas sākt vai turpināt tieši IT jomā, kā arī atbalstītu uzņēmumus, kuriem nepieciešami papildspēki, 17. maijā jau vienpadsmito reizi norisināsies “Ašās darba intervijas”. Līdz 7. maijam dalībai aicināti pieteikties darba meklētāji vecumā no 18 līdz 35 gadiem. Pasākumu online vidē organizē sociālais uzņēmums un jauniešu iespēju platforma “Visas Iespējas”, dalība tajā – bezmaksas.

Lai gan daudziem no mums IT jomas speciālisti asociējas ar programmētājiem, informācijas tehnoloģijas (IT) speciālists ir daudz plašāks jēdziens, kas sevī ietver daudzu profesiju pārstāvjus, kuri strādā šajā jomā. Tie ir gan mājas lapu un lietojumprogrammu izstrādātāji un testētāji, datubāzu un informācijas sistēmu speciālisti, tīklu administratori, un vēl daudzi citi šīs jomas speciālisti. Mūsdienās informācijas tehnoloģijām aptverot arvien plašākas darbības sfēras, darba tirgū rodas arvien lielāks pieprasījums un vajadzība pēc šīs nozares speciālistiem. 

Pasākuma koncepts ir veidots tā, lai būtu vienkārši izprotams un lietojams ikvienam interviju dalībniekam. Pieslēdzoties platformai, darba meklētājam būs iespēja īsu interviju veidā satikt dažādu uzņēmumu pārstāvjus, kas atlasīti, balstoties uz “Visas Iespējas” komandas izveidoto algoritma sistēmu. Algoritmā ņemtas vērā gan darba meklētāju, gan darba devēju vēlmes. Katra intervija ilgs piecas minūtes, tādēļ darba meklētājiem ir svarīgi par sevi radīt labu pirmo iespaidu, lai iegūtu uzaicinājumu uz tālāku interviju.
Intervijas norisināsies digitālā vidē – platformā “Gathertown” -, un ieinteresētajiem darba meklētājiem tiks dota iespēja individuāli tikties ar pārstāvjiem no šādām aģentūrām un uzņēmumiem: Magebit, Tietoevry, ELVA, VismaLabs, Scandiweb, TestDevLab, Nordigen, Giraffe360 un vēl citiem.

Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanās mājaslapā.
 

Kopīgot rakstu

Jaunumi