RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Notiks vebinārs par prakses iespējām ASV

13. februāris, 2023

Aicina pieteikties prakses programmai ASV

Studenti vai nesenie augstskolu absolventi, aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) Profesionālās prakses programmas stipendijai, kas paredz iespēju strādāt uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam, saņemot pilna apmēra stipendiju.

Programmas dalībnieki dosies uz ASV, lai strādātu kopā ar vadošajiem ekspertiem kādā no Amerikas uzņēmumiem, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām. Katram individuāli tiek piemeklēta prasmēm un pārstāvētajai nozarei atbilstoša prakses vieta un nodrošināts personalizēts atbalsts.

Programmas laikā dalībnieki saņem pilna apmēra stipendiju 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj visu nepieciešamo atbalstu:

• aviobiļeti uz prakses vietu un atpakaļ;
  • veselības apdrošināšanu;
  • ASV vīzas nodevu;
  • dzīvesvietas un sadzīves izdevumus;
  • transporta izmaksas;
  • līdzekļus ikdienas tēriņiem.

Uz stipendiju var pretendēt bakalaura pilna laika pēdējā kursa studenti, maģistrantūras vai doktorantūras pilna laika studenti un nesenie absolventi. Dalība BAFF programmās ir bez maksas, stipendiātus izvēloties konkursa kārtībā.

Pieteikšanās BAFF Profesionālās Prakses programmas stipendijai norisinās līdz 31. martam, piesakoties fonda mājaslapā Baltic American Freedom Foundation.

BAFF ik gadu piešķir stipendijas motivētiem un aktīviem studentiem, kas vēlas iegūt starptautisku pieredzi, pilnveidot savas profesionālās zināšanas un nākotnē kļūt par labākajiem savas nozares speciālistiem. Programmu absolventi, atgriežoties Latvijā, ne tikai izceļas ar zināšanu kvalitāti un veiksmīgu konkurētspēju darba vidē, bet arī sekmē valsts attīstību un sasniegumus dažādās nozarēs.

Lai uzzinātu par iespējām, apmeklē vebināru 7. martā pl. 16.30, MS Temas platformā.

Pieteikšanās aizpildot reģistrācijas anketu.Par prakses iespējām vari uzzint vairāk