RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Notiks semināri Karjeras dienu gaidot

7. februāris, 2023
.
.
.

Lai Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti varētu laikus sagatavoties tradicionālajai RTU Karjeras dienai, kas šogad norisināsies 17. martā,  RTU karjeras centrs ir ieplānojis laikā no 10. februāra līdz 10. martam  organizēt praktiskos seminārus un konsultācijas secīgi par tēmām: darba tirgū pieprasītākās prasmes, iemaņas un zināšanas, CV un Motivācijas vēstules sagatavošana un pilnveide, un sagatavošanās darba intervijai.  Šīs nodarbības ļaus gūt jaunas iemaņas un zināšanas par darba meklēšanas procesu un palīdzēs veiksmīgāk sagatavoties gaidāmajām pārrunām ar darba devējiem.  

Kopumā paredzēti četri informatīvi praktiskie semināri, no kuriem viens - angļu valodā ārvalstu studentiem. Nodarbību ietvaros varēs uzdot arī interesējošos  jautājumus par semināra tēmu. Līdz 10. martam būs iespējams pieteikties arī individuālajai  konsultācijai, kuras laikā klātienē vai attālināti varēs konsultēties par CV un Motivācijas vēstules izveidi/pilnveidi, vai citiem ar minētajām tēmām saistītiem un interesējošiem jautājumiem. Konsultācijas noritēs grupās vai individuāli, atkarībā no interesentu skaita.

Plānotie semināri/nodarbības noritēs klātienē  vai tiešsaistē, ņemot vērā arī dalībnieku vairākuma izteiktās vēlmes.

Pasākumu norises laiki:

  • 8.03. pl. 17.00-19.00. Attālināti(saite uz pieslēgšanos). Sagatavošanās darba intervijai: praktiskie ieteikumi, Elevator pitch un interviju simulācijas.

Semināram var pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu

Interesentiem uz e-pastu tiks nosūtītas saite uz tikšanos, gadījumā, ja nodarbība notiks attālināti. Ja nodarbība notiks klātienē, savlaicīgi paziņosim par vietu un telpu, rakstot uz norādīto e-pastu vai telefona numuru.   

Semināra vadītāja: Santa Latkovska - RTU Karjeras centra karjeras konsultante

Kontaktinformācija: .

Kopīgot rakstu

Jaunumi