RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Laiks izvēlēties bakalaura vai maģistra darba tēmu?

11. novembris, 2021

Accenture Baltics speciālisti šajā studiju gadā ir sagatavojuši vairāk nekā 25 bakalaura un maģistra darbu tēmas sudentu izvēlei. Informācija pieejama Accenture facebook lapā. Piedāvātās tēmas un pieteikšanās saite pieejama Accenture mājaslapā.

Accenture speciālisti nodrošinās konsultāciju, kuras laikā izstāstīs par darba mērķi, uzdevumiem, informācijas avotiem, kā arī atbildēs uz citiem studentu jautājumiem. No iepriekšējo gadu pieredzes secinām, ka vislabāk šo konsultāciju ir organizēt kopā ar pasniedzēju, kurš izvēlēts darba vadīšanai.

Kā studentiem pieteikties Accenture konsultācijai par konkrēto noslēguma darba tēmu?:

• Students piesakās izvēlētajai tēmai Accenture mājaslapā.
  • Accenture saņem studenta pieteikumu, informē tēmas pieteicēju (Accenture speciālistu);
  • Accenture speciālists sazinās ar studentu, lai vienotos par konsultācijas laiku un veidu ( e- pastā, MS teams, Zoom zvans). Lieliski, ja konsultācijā var piedalīties darba vadītājs.