RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

2. marts, 2022
EUt+ Internacionālās sieviešu dienas sociālo mediju kampaņa
Starptautiskā sieviešu diena tiks atzīmēta otrdien, 2022. gada 8. martā, un šī gada tēma ir #breakthebias. Tā ir iespēja izsaukt dzimumu aizspriedumus, diskrimināciju un stereotipus katru reizi, kad to redzat. Vai jūs palīdzēsiet mums lauzt aizspriedumus?

Kā iesaistīties?

Pievienojieties visu dzimumu darbiniekiem un studentiem Dublinas Tehniskā Universitātē un mūsu Eiropas Tehnoloģiju universitātes partneriem sociālo mediju kampaņā, lai atbalstītu Starptautisko sieviešu dienu!

EUt+ Internacionālās sieviešu dienas sociālo mediju kampaņa

Uztaisi IWD 2022 pozu un kopīgo savu #BreakTheBias attēlu vai videoklipu sociālajos medijos, izmantojot atsauces #EUtPoweredByDiversity  #IWD2022 #BreakTheBias un neaizmirsti ietagot @tudublin @europeanuniversityoftechnology

IWD 2022 notiks otrdien, 8. martā, taču jūs varat kopīgot savu ziņu jebkurā dienā no pirmdienas, 7. marta, līdz piektdienai, 11. martam.

Jūs variet būt tik radošs cik vēlieties, zemāk var redzēt piemērus sociālo mediju publikācijām.

Ieteiktā Instagram publikācija:

Es #BreakTheBias, apstrīdot dzimumu stereotipus, aizspriedumus un diskrimināciju. #EUtPoweredByDiversity #IWD2022 @tudublin @europeanuniversityoftechnology

Ieteiktā Twitter publikācija:
Es apstrīdēšu aizspriedumus #breakthebias atbalstot sieviešu sasniegumus. #EUtPoweredDiversity  #IWD202 @wearetudublin @EuropUnivTech @technologicaluniversitydublin @EuropUnivTech

Ieteiktā Facebook publikācija:
Es apstrīdēšu aizspriedumus #breakthebias cenšoties izveidot dzimum vienlīdzīgu pasauli! #EUtPoweredByDiversity #IWD2022