RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Iepazīsties ar RTU Studentu servisu un tā sniegtajiem pakalpojumiem

15. septembris, 2022

Jaunais studiju gads jau ir tikpat kā sācies, tādēļ aicinām tevi sagatavoties tam laicīgi, lai jau studiju pirmajās dienās būtu zinošs par pamata lietām un informāciju, kur nepieciešamo meklēt.

Studentu servisā ikviens RTU esošais, bijušais un topošais students ir gaidīts, lai saņemtu informāciju, atbildes uz interesējošiem jautājumiem un palīdzību, kas saistīta ar studiju procesu.
Mēs nodrošinām studentiem sekojošu dokumentu izsniegšanu - izziņas, kas apliecina studējošā statusu, sekmju izrakstus par visiem vai atseviškiem semestriem un studentu apliecības. Pirmkursniekus aicinām laicīgi pieteikt studentu apliecību izveidi portālā Ortus vai to izveidot uz vietas Studentu servisā, savukārt pārējo kursu studentiem savu apliecību nepieciešams katru gadu atjaunot - pagarinot to sistēmā un saņemot pagarināsanas uzlīmi. Absolventi pie mums var vērsties, ja nepieciešams diploma pielikums vai diploma kopija.

Studentu servisa telpās (Āzenes iela 6, 1. stāvs) ir iespējams izmantot pašapkalpošanās datorus, no kuriem iespējama krāsaina un melnbalta printēšana līdz A3 papīra izmēram. Nodrošinām arī kopēšanas, skenēšanas un laminēšanas iespējas, kā arī studiju darbu iesiešanu cietajos vākos vai spirālē. Ar piedāvāto pakalpojumu izmaksām var iepazīties mājaslapā.

Lai apskatītu un iegādātos RTU suvenīrus, kā džemperus, pierakstu klades, rakstāmpiederumus, auduma maisiņus u.c., vari nākt uz Studentu servisu vai par to pieejamību rakstīt .

Studentu servisa grāmatnīcā ir iespējams iegādāties RTU mācībspēku un citu autoru sarakstītās grāmatas. Pieejamās grāmatas iespējams apskatīt mājaslapā vai saņemt informāciju par to pieejamību, rakstot  vai zvanot 67089364.

Kopā ar Studentu servisu darbojas RTU Karjeras centrs.

Katru gadu RTU Karjeras centrs, sadarbībā ar dažādu nozaru labākajiem un spēcīgākajiem uzņēmumiem rīko Karjeras dienu, kas ir vislielākais karjeras pasākums Latvijā. Tajā studentiem ir iespēja iepazīties ar potenciālajiem prakses vietas un darba devējiem, kā arī uzzināt, kas pašreiz ir aktuāls tirgū.
Abosolventiem Karjeras centrs piedāvā unikālu iespēju iekļūt RTU Zelta Fondā. Tas ir attiecīgā mācību gada labāko absolventu saraksts, kas kalpo kā vislabāko potenciālo jauno darbinieku apkopojums uzņēmumiem.

Vairāk par Karjeras centru un tā īstenotajiem projektiem var uzzināt, rakstot uz vai zvanot 67089025.

Topošajiem un esošajiem RTU studentiem un RTU darbiniekiem ir pieejams bezmaksas psiholoģiskais atbalsts.
Lai pieteiktos konsultācijai, aicinām rakstīt uz vai pieteikties, aizpildot formu mājaslapā.

Jaunas prakses vai darba vietas meklētājiem, kā arī studentiem, kam nepieciešama palīdzība studiju vai karjeras izvēlē, ir iespēja saņemt bezmaksas karjeras konsultanta atbalstu.
Pieteikties karjeras konsultācijām iespējams, rakstot uz  vai aizpildot formu mājaslapā.

RTU Studentu serviss atrodas Ķīpsalā, Āzenes ielā 6, ēkas 1. stāvā.
Darba laiks studiju sezonā: Pirmdiena - Piektdiena 8.00 - 20.00, Sestdiena 10.00 - 16.00.
Nepieciešamo informāciju vari iegūt, zvanot uz 67089364 vai rakstot .

Vienmēr aktuālo informāciju varēsi atrast arī mūsu sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram.