RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

7. janvāris, 2022

Jaunā kosmosa nozares iespēja uzņēmējdarbības, inženierzinātņu un eksakto zinātņu studentiem – Eiropas kosmosa aģentūras 8-dienu apmācību kurss par uzņēmējdarbību kosmosa nozarē.

Apmācību kurss notiks tiešsaistē no 2022. gada 9. marta līdz 18. martam, darba dienās no plkst. 13.00 līdz 18.30 CEST.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir līdz š.g. 10. janvārim.

Kāpēc piedalīties?

•  Iespēja uzzināt, kā orientēties tehnoloģiju pārneses, datu lietojuma un inovāciju attīstībā kosmosa nozarē;
  • Šis nav tikai teorētisks kurss, jo uzmanība tiks pievērsta praktiskajai pieredzei;
  •  Tas ir ideju un zināšanu avots iespējamai uzņēmējdarbības uzsākšanai kosmosa nozarē;
  •  Latvijas zinātniekiem un uzņēmējiem ir pieejams atbalsts uzņēmējdarbībai kosmosa nozarē – šis kurss var kļūt par sākumu jaunam biznesam!

Vairāk informācijas:

Par kursu,

Par Eiropas Kosmosa aģentūras iespējām Latvijā.

Par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu uzņēmējdarbībai.

Attēls: Webb moved for fuelling; ESA/CNES/Arianespace