RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

7. janvāris, 2022

Brīvprātīgā darba iespējas nozīmīgā globālās kosmosa nozares tīklā – Space Generation Advisory Council.

Space Generation Advisory Council (SGAC) ir globālais tīkls, kas apvieno studentus un jaunos profesionāļus, kuriem ir interese par kosmosa nozari. Tā mērķis ir sniegt atbalstu Apvienoto Nāciju Organizācijas (United Nations) kosmosa programmas īstenošanā.

SGAC piedāvā izaicinājumu piesātinātas brīvprātīgā darba iespējas un dažreiz arī pastāvīgu darbu. Organizācijai ir izveidojusies lieliska sadarbība ar vislielākajām kosmosa aģentūrām visā pasaulē, tāpēc iesaistīšanās SGAC praktiski nozīme būtisku atbalstu karjerai kosmosa nozarē!

SGAC aicina jaunus un aktīvus dalībniekus no visām nozarēm, ne tikai STEM!

Vakances un informācija.