RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Atbalsta grupa mācību semestra pabeigšanai

10. novembris, 2022

RTU Studentu serviss aicina studentus, kas izjūt grūtības ar mācību semestra pabeigšanu piedalīties atbalsta grupā.

Grūtības “savākties” mācību uzdevumiem, prokrastinācija, sarežģīti formulēt mērķus un uzdevumus – vai skan pazīstami? Gada beigās studentiem var būt nepieciešams papildu atbalsts darbu nokārtošanai.
Šajā grupā kopā ar citiem studentiem un psiholoģi būs iespējams izrunāt radušās grūtības, sniegt un saņemt iedrošinājumu, attīstīt nepieciešamās prasmes, dalīties pieredzē par saviem “life hacks” un kopīgi meklēt jaunas idejas, kā strādāt produktīvi.

Ja Tev ir sajūta, ka studiju slodze ir pārvērtusies par grūti pārvaramu pārbaudījumu grēdu, un pagaidām izskatās, ka ar semestra darbiem tikt galā ir maz ticami, piesakies RTU Studentu servisa organizētajai studentu atbalsta grupai RTU.

Norises laiki:

• 22.11. 18.30-20.00
  • 29.11. 18.30-20.00
  • 06.12. 18.30-20.00
  • 13.12. 18.30-20.00
  • 20.12. 18.30-20.00

Nodarbības paredzētas klātienē, Ķīpsalā. Telpa tiks precizēta.

Dalība grupā ir bezmaksas un ar iepriekšēju pieteikšanos, izpildot anketu.
Piesakoties, aicinām izvērtēt savas iespējas piedalīties lielākā nodarbību daļā.

Grupas vadīs: psiholoģe Anete Hofmane.
Neskaidrību gadījumā varat sazināties ar .