RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Angļu valoda SAM 8.2.2. ietvaros sadarbībā ar LVI un RBS

11. oktobris, 2021

RTU ievēlētam akadēmiskajam personālam ir iespēja mācīties angļu valodu Eiropas Sociālā fonda projekta “Rīgas Tehniskās universitātes akadēmiskā personāla stiprināšanas stratēģiskās specializācijas jomās” Nr. 8.2.2.0/18/A/017 ietvaros. Šobrīd angļu valoda tiek organizēta sadarbībā ar Rīgas Biznesa skolu un Lietišķās valodniecības institūtu. Pieteikuma anketa.

Par angļu valodas apguvi sadarbībā ar Lietišķās valodniecības institūtu

Šobrīd sadarbībā ar Lietišķās valodniecības institūtu tiek organizētas jaunas grupas projekta ietvaros, kurām ir iespēja pieteikties. Šīs angļu valodas apmācības notiks online vidē un plānotais apmācību norises laiks ir 6 mēneši.

Testi tiks organizēti pēc pieteikumu saņemšanas un tos vadīs Lietišķās valodniecības institūts. Pēc testu rezultātiem būs iespēja noteikt vai grupās būs iespējams nodrošināt pietiekamu dalībnieku skaitu. Plānotais mācību uzsākšanas laiks ir decembris, precīzu datumu noteiksim, kad tiks nokomplektētas grupas.

Plānotās zināšanu līmeņa apguves grupas un mācību norises laiki:

• A2 līmeņa grupām - otrdienas un ceturtdienas plkst.8.00-9.30
  • B1 līmeņa grupām - otrdienas un ceturtdienas plkst.8.00-9.30
  • B2 līmeņa grupām - otrdienas un ceturtdienas plkst.18.00-19.30
  • C1 līmeņa grupām - otrdienas un ceturtdienas plkst.18.00-19.30

Par angļu valodas apguvi sadarbībā ar Rīgas Biznesa skolu

Sadarbībā ar Rīgas Biznesa skolu tiek organizētas grupas pavasara semestrī. Testi zināšanu līmeņa noteikšanai notiks attālināti EduSynch platformā. Testam tiek dota piekļuve un dalībnieki var kārtot testu sev ērtā laikā, bet kad tests sākts, tas jāizpilda vienā piegājienā. Testam ir 4 daļas - lasīšana, klausīšanās, runāšana un rakstīšana. Testa ilgums 60 min. To ir iespējams pildīt sev ērtā laikā.

Plānotās zināšanu līmeņa apguves grupas un mācību norises laiki:

• B2+ līmeņa grupai – otrdienas klātienē un ceturtdienas online plkst. 18.00 – 20.10 (5. aprīlis – 30. jūnijs)
  • B2 līmeņa grupai – otrdienas klātienē un ceturtdienas online plkst. 14.30 – 15.30 (4. janvāris – 28. jūnijs)
  • B1+ līmeņa grupai – otrdienas klātienē un ceturtdienas online plkst. 18.00 – 20.10 (5. aprīlis – 30. jūnijs)
  • Ja pēc testu rezultātiem nokomplektēsies vēl kāda zināšanu līmeņa grupa, tad papildus ir iespējams organizēt apmācības otrdienās klātienē un ceturtdienās plkst. 14.30 – 15.30 (4. janvāris – 28. jūnijs)

Apmeklējot klātienes nodarbības Rīgas Biznesa skolā jāuzrāda sadarbspējīgs COVID sertifikāts.

Angļu valodas mācību grupās vietu skaits ir ierobežots. Pirms pieteikšanās mācībām, lūdzam ņemt vērā un izvērtēt iespēju piedalīties visā kursā! Lai saņemtu sertifikātu ir jāapmeklē vismaz 80% nodarbību. Priekšroka tiks dota tiem mācībspēkiem, kuri nav vēl piedalījušies nevienā SAM 8.2.2. projekta aktivitātē. Piesakoties arī lūdzu ņemt vērā, ka projektu ietvaros nedrīkst piedalīties aktivitātēs vienlaicīgi. Ja projekta ietvaros plānojat vēl stažēties vai doties studēt doktorantūrā, tad arī aicinām nepieteikties mācībām. Tie kas jau saņēmuši apstiprinājumu par iekļūšanu grupās, atkārtoti nav nepieciešams pieteikties.

Pieteikšanās anketu angļu valodai lūgums aizpildīt līdz 24. oktobrim.

Vēršam uzmanību, ka par mācībām tiek ieguldīta universitātes nauda, tāpēc izturēties atbildīgi un izmantot sniegtās iespējas.

Jautājumu gadījumā lūgums rakstīt uz e-pastu: