RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Aicinām vēlētu akadēmisko personālu piedalīties specializētajās mācībās un apgūt angļu valodu

11. oktobris, 2021

RTU ievēlētam akadēmiskajam personālam ir iespēja mācīties Eiropas Sociālā fonda projekta “Rīgas Tehniskās universitātes akadēmiskā personāla stiprināšanas stratēģiskās specializācijas jomās” Nr. 8.2.2.0/18/A/017 ietvaros.

Angļu valodas apmācības tiek organizētas sadarbība ar Lietišķās valodniecības institūtu un Rīgas Biznesa skolu. Tiek piedāvāti dažādi laiki gan no rīta, gan pa dienu, gan vakaros. Apmācības formas ir gan klātienē, gan online vidē. Tuvākās grupas uzsāks mācības decembrī, tad janvārī un aprīlī. Vairāk informācija par pieteikšanos, zināšanu līmeņu noteikšanu un norises grupām pieejama mājaslapā.

Šajā studiju gadā plānotās specializētās mācības par dažādām tēmām:

• «Komandas vadības prasmes, plānošana»;
  • «Excel apmācības»;
  • «Jauniešu psiholoģija. Mūsdienu jaunietis un darbs ar viņu»;
  • «Izdegšana darbā»;
  • «Kritiskā domāšana»;
  • «Mācīšanās un mācīšanas metodes mūsdienu studentiem» (online);
  • «Etiķete e-vidē, profesionālā komunikācija»;
  • «Komandas vadības prasmes, plānošana»;
  • «Komunikācijas prasmes – publiskā uzstāšanās»;
  • «Etiķete e-vidē, profesionālā komunikācija»;
  • «Virtuālie procesi, digitalizācija, tiešsaistes personība, tiešsaistes komunikācija un kiberveselības psiholoģija»;
  • «Saskarsmes kultūra un kompetences darbā ar studentiem»;
  • «Starpkulturālie konflikti un to risināšanas prasmes».

Plānotās konferences:

• 15. oktobrī - Konference «Millenium un X paaudze – kas ir mūsdienu studenti?»;
  • 8. aprīlī - Konference «Starpkultūru saskarsme (fokuss uz ārvalstu studentiem)».

Vairākām tēmām tiek piedāvāti vairāki atkārtojumi, lai var izvēlēties ērtāko laiku. Visas mācības un konferences šobrīd plānotas klātienē un tās apmeklējot būs jāuzrāda sadarbspējīgs COVID sertifikāts. Apmeklējot seminārus un konferenci, tā dalībnieki pēc novērtējuma anketas aizpildīšanas saņems sertifikātu par dalību apmācībās.

Cilvēku skaits specializēto mācību grupā ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikties laicīgi. Ja netiek nokomplektēta grupa (vismaz 10 cilvēku), tad mācības tiek atceltas.

Pieteikšanās:

Lai apskatītu apmācību programmas un datumus lūgums skatīt kalendāru. Lai pieteikties semināriem un konferencēm, lūgums aizpildīt anketu. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, pēc elektroniskas pieteikšanās, saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .