RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Aicinām piedalīties RTU Virtuālajā Karjeras dienā 2022

11. novembris, 2021

Uzņēmumi un studenti ir aicināti reģistrēties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienai, kas notiks 2022. gada 4. martā plkst. 11.00–16.00 un epidemioloģiskās drošības apsvērumu dēļ arī šogad norisināsies virtuālajā vidē īpašā izstāžu platformā

RTU Karjeras dienā, kas ir Latvijā lielākais jauniešu profesionālās orientācijas pasākums, jaunieši virtuālajā vidē varēs iepazīties ar uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, nozaru specifiku, kā arī iegūt vērtīgu informāciju, kā sevi pozicionēt darba tirgū, lai veidotu veiksmīgu karjeru. Uzņēmumiem, savukārt, šī ir iespēja iepazīties ar potenciālajiem darbiniekiem un informēt viņus par savu uzņēmumu un darba iespējām tajā.

Virtuālajā izstāžu platformā uzņēmumiem līdzīgi kā klātienes pasākumā būs savi stendi, kur iepazīties ar informāciju par uzņēmumu. Pasākuma apmeklētāji varēs pieteikties vakancēm, čatā varēs sarunāties ar uzņēmumiem, pieteikt intervijas laiku, kā arī pievienoties grupu zvaniem.

Arī šogad izstādē iecerēta paralēlā programma, kurā tiks piedāvāti dažādi vebināri un darbnīcas.

Studentiem dalība pasākumā ir bez maksas. Lai piedalīties Karjeras dienā, nepieciešams iepriekš reģistrēties platformā un izveidot savu profilu.

Uzņēmumiem arī nepieciešams reģistrēt dalību pasākumā, aizpildot reģistrācijas anketu. Pēc tam RTU Karjeras centrs sazināsies ar uzņēmumu pārstāvjiem par tālāko darbību, lai veiksmīgi varētu piedalīties pasākumā.

Ar virtuālās Karjeras dienas sadarbības piedāvājumu iespējams iepazīties šeit.

Uzņēmumi jau aktīvi piesakās dalībai RTU virtuālajā Karjeras dienā. Dažādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā gan uzņēmumi, gan pasākuma apmeklētāji ir aicināti sazināties ar RTU Karjeras centru  vai +371 67089025

RTU virtuālās Karjeras dienas informācijai var sekot līdzi arī Facebook un mājaslapā.