RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Aicina RTU darbiniekus uz tiešsaistes semināru par izdegšanu.

1. decembris, 2021

Trešdien, 15.decembrī, plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Karjeras centrs aicina RTU darbiniekus uz tiešsaistes semināru par izdegšanu.

Profesionālā izdegšana ir bīstama gan pašiem cilvēkiem, gan organizācijām. Tā nozīmē lielus finansiālus zaudējumus darba devējam un veselības sarukšanu darbiniekam.

Šī brīža situācija pasaulē rada papildu izaicinājumus: hibrīddarbs, dažādu lomu apvienošana, darba laika robežu izjukšana, sociālā izolācija u.c., kas padara profesionālās izdegšanas jautājumu vēl aktuālāku.

Semināra laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunākām zinātniski pamatotām atziņām par izdegšanas fenomenu un palīdzības iespējām, tiks veicinātas pašrefleksijas, stresa vadības un kolēģu atbalsta prasmes, piedāvājot  dažādas praktiskas metodes un vingrinājumus.

Semināra laikā tiks runāts par to,

• kas ir profesionālā izdegšana un kā to atšķirt no depresijas un parastā noguruma;
  • kā pamanīt izdegšanas pazīmes sevī;
  • palīdzības un profilakses iespējas;
  • ko var darīt lai neizdegtu vai arī lai atgūtos pēc izdegšanas?

Semināru vadīs Marija Ābeltiņa, apmācību vadītāja, klīniskā psiholoģe un pārraudze, kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas speciāliste un supervizore.

Seminārs norisināsies Zoom platformā un ilgs 1.5 stundu.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot anketu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu