RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Kļūsti par skolotāju, reizē mācot un mācoties!

18. marts, 2022

Vai esi mērķtiecīgs, zinošs savā jomā un vēlies dalīties savā pieredzē? Kļūsti par skolotāju, reizē mācot un mācoties!

''Mācītspēks'' ir skolotāju izglītības projekts, kas palīdz dažādu jomu profesionāļiem kļūt par skolotājiem. Projekts norit 2 gadus, kuru laikā dalībnieki gan mācās paši, gan paralēli strādā skolā. Pirmajā gadā dalībnieki studē 2 līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā ''Skolotājs'' Latvijas Universitātē, Daugavpils Universitātē vai Liepājas Universitātē. Otrajā gadā dalībnieki stiprina savas kompetences, apgūstot nodibinājuma ''Iespējamā misija'' mācību programmu.

Piesakies, ja tev ir:

• līdz 2022. gada jūnijam iegūta bakalaura vai vismaz 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • motivācija dalībai projektā.

Mēs tev piedāvājam:

• bezmaksas studijas;
  • skolotāja kvalifikāciju;
  • skolotāja darba algu;
  • ikmēneša mācību stipendiju;
  • bezmaksas individuālo atbalstu.

Piesakies: macitspeks.lv