RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Uzņēmumiem

Šajā lapā atradīsiet visu uzņēmumiem-pasākuma dalībniekiem aktuālo informāciju par dalību, sadarbības piedāvājumu, iespējām, programmu, aktivitātēm u.c. 

Lai uzņēmums varētu piedalīties pasākumā «Karjeras diena 2024», ir obligāti jāaizpilda reģistrācijas anketa. Lai saprastu vēlamo dalības formu, aplūkojiet sadarbības piedāvājumu. Šogad piedāvājam četras dažādas dalības formas - «Minimālais», «Standarta», «Atbalstītājs» un jaunums «Atvērtais stends»

                                             

 

Uzņēmumu reģistrēšanās RTU «Karjeras dienai» slēgta

Uzņēmumu reģistrēšanās Karjeras dienai slēgta. Aicinām uzņēmumu pārstāvjus apmeklēt «Karjeras dienu». Lai iegūtu informāciju par dalību 2025. gadā, lūdzam rakstīt e-pastu .


Uzņēmumu reģistrēšanās RTU «Karjeras dienai» turpinās

Uzņēmumu reģistrēšanās «Karjeras dienai 2024» atvērta līdz 5. februārim.

Ja vēl neesi paspējis reģistrēt uzņēmuma dalību «Karjeras dienā», to vēl var izdarīt līdz 5. februārim. Lai reģistrētu dalību lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu. Dalības maksa saglabājas tāda pati kā norādīts reģistrācijas anketā.


Darba Tinderis

Darba Tinderis ir sociālā uzņēmuma «Visas Iespējas» izstrādāta digitāla festivāl-platforma, kas nodrošina ātrāku un efektīvāku darba devēju un kandidātu savienošanu. RTU Karjeras dienas ietvaros, no 2024. gada 28. februāra līdz 13. martam Darba Tinderis norisināsies jau ceturto reizi, divu nedēļu laikā pulcējot ap 150 darba devēju un 2500 jauniešu.

Par Darba Tinderi:

 • Festivāl-platforma, kurā gan darba meklētāji, gan uzņēmumi atrod savu “match”
 • Mūsu algoritms iesaka Jums abpusēji atbilstošākās saderības
 • Ātri un ērti nodrošina pirmās intervijas ieplānošanu un novadīšanu
 • Tiem, kas vēlēsies papildus būs iespēja intervēt atlasītos kandidātus klātienē RTU Karjeras dienā!

Vairāk informācijas meklē augstāk, klikšķinot uz zilās pogas «Darba Tinderis». Platformas demo versiju var aplūkot šeit - Paraugs.


4. janvārī notiks informatīva tikšanās par «RTU Karjeras dienu»

Uzņēmumi, kuri vēl nav reģistrējušies «RTU Karjeras dienai», bet vēlas saņemt atbildes uz neskaidriem jautājumiem ir aicināti uz informatīvo tikšanos par «Karjeras dienas» norisi.

Tikšanās notiks 4. janvārī pl. 11.00, MS Teams.

Tikšanās laikā būs iespēja uzzināt par:

 • uzņēmumu iespējām piedalīties «Karjeras dienā»;
 • reģistrēšanās procesu;
 • ieguvumiem, ko «Karjeras diena» sniedz uzņēmumiem un organizācijām;
 • uzņēmumu stendu iekārtošanu;
 • pagājušā gada pasākumu;
 • atbildes uz neskaidriem jautājumiem.

Links uz tikšanos pieejams šeit, vai rakstot e-pastu uz , ar lūgumu atsūtīt tikšanās linku.


Pasākuma norises vieta «Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā»

Ikgadēji Karjeras dienu klātienē organizējām te pat RTU studentu pilsētiņā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, jeb BT1. Katram uzņēmumam, kas reģistrējis dalību pasākumā, tiek nodrošināts stends(par to, kas ir iekļauts stendos, sīkāk lasiet Sadarbības piedāvājumā). Lai apmeklētājiem būtu vieglāk orientēties hallē, tiek veidots nozaru zonējums. Tādi būs pieci:

 • Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas; Elektronika un telekomunikācijas; E-tehnoloģijas; Elektrotehnika un vides inženierzinātnes;
 • Būvniecības inženierzinātnes; Mašīnzinības, transports un aeronautika; Arhitektūra;
 • Dabaszinātnes un tehnoloģijas, Materiālzinātnes un lietišķā ķīmija;
 • Ekonomika, loģistika, vadība, finanses;
 • Dažādi.

Pasākuma dalībniekiem aicināt reģistrēties pasākumam un atrast vietu hallē piemēroti nozarei, kuru pārstāv. Tādā veidā varam koncentrētāk nodrošināt, ka apmeklētāji varēs iepazīties ar visiem sev interesējošajiem uzņēmumiem, nepalaižot tos garām kādā no ailēm, un iepazīt arī kādu jaunu uzņēmumu, ko iepriekš nav zinājis. 

Halles plānu var apskatīt šeit


Informatīvi video ieraksti

Reizi pa reizei organizējam video zvanus, kur informējam par jaunumiem, svarīgām un aktuālām lietām Jūs - pasākuma dalībniekus, lai gatavošanās process un pats pasākums aizrit bez liekiem pārsteigumiem, problēmām. «Karjeras dienai 2024» pirmo informatīvo zvanu organizējām 30.11.2023., video ieraksts zemāk. Tikšanās laikā iepazīstinājām ar pasākuma sadarbības formām, halles plānu, organizācijas Visas iespējas piedāvāto papildus aktivitāti  «Darba Tinderis». Informatīvā prezentācija pieejama šeit.