RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Pasākuma programma

Izstāde «Karjeras diena 2023»

10.00-16.00 «Karjeras diena 2023»
Visas dienas garumā apmeklē izstādi, iepazīsties ar uzņēmumiem stendos, atrodi sev interesējošas prakses un darba iespējas. Piedalies dažādos konkursos, diskusijās un darbnīcās! 

«Izaugsmes skatuve»

10.45-11.45 «Studēt - Kāda jēga?»
RTU studente Simona Granta, RSU studente Amanda Krūze, LNAA students Sandis Homenko, LU students Rolands Baumanis
12.00-13.00 «Profesiju saraksts - manis tur nav»
Satura veidotājs Ralfs Kārkliņš, satura veidotāja Katrīna Karele, alpīniste Kristīne Liepiņa, drifta čempions Nikolass Bertās /NIK NAK/
13.15-14.15 «Startup-must have?»
Uzņēmuma «Avenei» īpašnieks Dāvis Dudelis, «Modern Nomad» valdes loceklis Krišjānis Eihmanis, uzņēmumu «Humico» dibinātāja Kristīne Irtiševa
15.00-15.30 «Comedy Latvia»
Satīra par karjeras ceļu.

 


«Draugu skatuve»

10.15-10.45 «GoCardless»

«GoCardless: Who are we?»

Get to know GoCardless with Robin Wildey (Director of Talent) and Jake Teagle (Talent Partner).

Watch out - a new company entering Latvian market! Come by and hear all about who we are, how we operate and why you should consider joining us.

11.00-11.30 «Cognizant»
«Cognizant» ir starptautiskas un inovatīvas vides apvienojums! Tas rada daudz iespēju tādiem cilvēkiem kā TU — cilvēkiem ar uzņēmējdarbības garu, kuri vēlas kaut ko mainīt šajā pasaulē. Apmeklē «Cognizant» sesiju, lai uzzinātu vairāk par iespēju attīstīt karjeru starptautiskā uzņēmumā, kvalitātes inženierijas un nodrošināšanas nozarē. Mūsu darbinieki Liene un Pāvels iepazīstinās ar kvalitātes nodrošināšanas (Quality Assurance) nozīmi uzņēmējdarbībā, kā arī dalīsies ar savu pieredzi veidojot karjeru IT nozarē. Sesija būs aktuāla ne tikai informācijas tehnoloģiju studentiem. Tā palīdzēs ieskatīties starptautiskā biznesa pakalpojumu nodrošināšanas uzņēmuma ikdienā un izprast testēšanas nozīmi produktu un pakalpojumu izstrādē. Prezentē: Liene Kolosko, IT testēšanas vadītāja / komandas vadītāja; Pāvels Ignatovičs, Kvalitātes nodrošināšanas risinājumu arhitekts.
11.45-12.15 «Magebit»
Kā uzsākt savu IT karjeru.
12.30-13.00 «Innovative Travel Solutions»
«Five principles to reach your professional goals». «Innovative Travel Solutions» performance and motivational manager will reveal 5 principles that will help you reach your professional goals.
13.15-13.45 «Maxima Latvija»
«250 izaugsmes iespējas». Vai vēlies uzzināt, kādas ir tavas 250 karjeras izaugsmes iespējas? Plkst. 13:15 nāc uz «Draugu skatuvi» un pievienojies «Maxima» diskusijai, kurā uzņēmuma dalībnieki dalīsies ar savu pieredzi un pastāstīs par karjeras un izaugsmes iespējām vadošajā mazumtirdzniecības uzņēmumā Latvijā. Gaidīsim tevi «Maxima stendā», kur tev būs iespēja ne tikai uzzināt par karjeras iespējām uzņēmumā, bet arī pārbaudīt savu erudīciju un veiksmi lielajā laimes ratā, uzstādīt ātruma rekordu preču skanēšanā un sacensties par foršām balvām! Ja vēlies mājās doties ar stilīgu «Comfee Monsterchef» tosteri azotē vai laimēt biļetes uz Latvijas izlases pārbaudes spēli hokejā, tad visas dienas garumā iesaisties «Maxima» aktivitātēs, krāj zīmogus un piedalies īpašajā «Karjeras dienu» izlozē!
14.00-14.30 «airBaltic»
Lieliska iespēja iepazīties ar «airBaltic» uzņēmumu no vērtību un darbinieku perspektīvas. Tāpat arī iespēja iepazīties ar darbinieka pieredzes stāstu uzsākot darba gaitas «airBaltic», kas bija vislielākie izaicinājumi, kas ir bijuši komiskākie brīži karjerā. Ja vēlies iekāpt «airBaltic» kurpēs.

 


«Iespēju telpa»

10.10-10.50 «Maxima Latvija»

«Maxima hokeja izaicinājums».

Piedalies «Maxima» hokeja izaicinājumā! Interesantos uzdevumos pārbaudīsim tavu precizitāti, ātrumu un izveicību. Psst, pačukstēsim priekšā – būs arī vērtīgas balvas!

11.00-11.40 «Magebit» Workshop

«Creating navigation bar using HTML and CSS» «Magebit» aicina piedalīties darbnīcā «Navigācijas joslas izveide, izmantojot HTML un CSS». Seminārā būs iespēja izstrādāt un izveidot savu navigācijas joslu kopā ar pieredzējušu tīmekļa izstrādātāju.
Prasības, lai piedalītos darbnīcā:

  • Pamatzināšanas par HTML elementiem;
  • Pamatzināšanas par CSS;
  • Iespēja izmantot savu datoru.

Darbnīcu vadīs Edgars Pujāts (Web izstrādātājs). Darbnīcai var reģistrēties aizpildot reģistrācijas anketu.

12.30-13.10 «airBaltic»
airBaltic aicina piedalīties ātrajās intervijās un aktivitātēs. Būs iespēja uzzināt par vakancēm: airBaltic ofisa vakancēm, DT atlasi un Cabin Crew atlasi. Uz šo aktivitāti, lūdzam sagatvot CV, lai mēs pēc tā vadītos, intervējot potenciālos kandidātus. Katram studentam būs 3 min laiks, lai sevi prezentētu un atbildētu uz mūsu Talantu Piesaistes speciālistu jautājumiem.
13.30-14.10 «Cognizant»
«Cognizant» palīdz uzņēmumiem modernizēt tehnoloģijas, pārdomāt procesus un pārveidot pieredzi, lai palīdzētu tiem palikt priekšā strauji mainīgā pasaulē. Latvijā uzņēmums uzsvaru liek uz aplikāciju izstrādes un uzturēšanas pakalpojumu sniegšanu, dažādu veidu testēšanas pakalpojumiem, kā arī datu analītikas jomu ar mērķi palīdzēt saviem klientiem kļūt digitālākiem. Šajā praktiskajā prezentācijas sesijā jums būs iespēja iepazīt «Cognizant» izstrādātos «Smart Stadium & Player Tracking Solution» risinājumus un uzzināt, pie kāda veida projektiem iespējams strādāt, pievienojoties uzņēmumam. Prezentē: Renāte Zakutajeva, Biznesa attīstības vadītāja Elvis Siliņs, Programmatūras testētājs.
14.20-15.00 «GoCardless»
«Build Fast, Deliver Reliably»
An explanation of the cloud, containers, kubernetes and software deployments. Followed by some insights into how we deploy software reliably at GoCardless. This workshop will be interesting for students that are interested to learn how computer science is a part of site reliability engineering. Jack Stephenson (Site Reliability Engineer, GoCardless) and Esmé Ridley (Site Reliability Engineer, GoCardless).
15.10-15.50 «Innovative Travel Solutions»
«Speed intervijas» ar atjautības spēlēm un citiem uzdevumiem, ko vadīs mūsu pārdošanas treneri. Labākos kandidātus aizcināsim uz nākamo intervijas posmu ITS birojā.