RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Aktualitātes

Ir pieejams elektroniskais Karjeras dienas 2021 katalogs

Ierasti esam gatavojuši katalogus gan drukātā, gan elektoriniskā veidā. Ņemot vērā, ka pasākums dzīvē izpalika, tad katalogus nedrukājām. Arī videi draudzīgāk :) Iepazīsties ar uzņēmumiem, kas piedalījās Karjeras dienā caur katalogu. 


Virtuālā Karjeras diena 2021 noslēgusies!

Ar lielāko prieku varam teikt, ka Virtuālā Karjeras diena 2021 ir noslēgusies! Šis bija pavisam neparasts gads un neparasts formāts. Neskatoties uz to, ka pasākums notika tiešsaistes vidē, reģistrēto apmeklētāju skaits sasniedza gandrīz 1400. Karjeras dienā piedalījās 75 uzņēmumi un pārstāvēja 30 darbības jomas. Sakām lielu paldies visiem dalībniekiem, atbalstītājiem un palīgiem šī pasākuma realizēšanā! Gaidām nākamo gadu un nākamo Karjeras dienu 2022!


Iepazīsties ar pārstāvētajām nozarēm un iespējām pasākumā!

Virtuālajā Karjeras dienā 2021 tiks pārstāvētas teju 30 dažādas industrijas nozares! Ticam, ka ik katrs apemklētājs atradīs sev ineresējošu uzņēmumu un tā piedāvātās iespējas. Vairāk par šo lasi publikācijā


Iepazīsties ar pasākuma programmu!

Katru gadu pasākumam cenšamies pievienot kādu lielāku vērtību ar papildus aktivitātēm, kas notiek paralēli pašai uzņēmumu izstādei. Ielūkojies programmā, kādus vebinārus šogad piedāvā Atbalstītāju uzņēmumi! Platformā pasakumi.rtu.lv, sadaļā LIVE presentations vari nospiest pie sev interesējošās tēmas Add event to your Day Planner un vebinārs automātiski pievienosies Tavam dienas plānotājam, lai nepalaid garām! 


Konkurss studentiem!

Esi aktīvs apmeklētājs un piedalies konkursā! Visas Karjeras dienas garumā monitorēsim studentu aktivitāti un iesaisti uzņēmumu piedāvājumos. Vairāk par konkursu lasi mājaslapas sadaļā «Apmeklētājiem»


Seko līdzi jaunumiem arī Facebook un Instagram!

Jaunākās ziņas vienmēr arī publicējam savos sociālajos portālos Facebook un Instagram. Nenokavē jaunumus un #pieslēdziesiespējām !


Kā studentam reģistrēties platformā?

Pamācība, kā veiksmīgi izveidot profilu platformā pasakumi.rtu.lv ir pieejama mājaslapas sadaļā «Apmeklētājiem». Līdz ar reģistrācijas pamācību, tur vari iepazīties ar dažiem ieteikumiem komunikācijai ar uzņēmumiem Karjeras dienā!


Kliedējam neziņu par virtuālo vidi!

Lai kliedētu neziņu, kas tad sagaida Virtuālajā Karjeras dienā 2021 un kā pasākums norisināsies, katru otro otrdienu plkst. 13:00 organizēsim video zvanus, kur atbildēsim uz aktuālākajiem jautājumiem un kā efektīvi iekārtot virtuālos stendus. Vairāk informācijas un video ieraksti pieejami Dalībnieku sadaļā.


Sākusies pieteikšanās Virtuālajai Karjeras dienai 2021!

Lai uzņēmumi pieteiktos Virtuālajai Karjeras dienai aicinām iepazīties ar Sadarbības piedāvājumu un aizpildīt Reģistrēšanās anketu. Pēc reģistrēšanās, sazināsimies ar Jums par tālākajām darbībām un pasākuma norisi.