RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Platforma

Otro gadu pēc kārtas ierastā RTU Karjeras diena tiek organizēta neierastā veidā - tiešsaistē. 

Šādu soli spērām, ņemot vērā pasauli pārņēmušo pandēmiju un tās izraisītās sekas. Arī šogad, ikkatrs varēs apmeklēt Karjeras dienu no jebkuras vietas Latvijā un pasaulē.

 

Platforma

Veiksmīgu pasākuma norisi tiešsaistē mums palīdz nodrošināt uzņēmums «Graduateland». Uzņēmums, kas ar tiešsaistes pasākumu organizēšanu nodarbojas jau 10 gadus, bet īpaši Virtuālās Karjeras dienas - jau 5 gadus.  

Kompānija bāzējas Dānijā un ir jau plaši pazīstama dažādu uzņēmumu lokā. Līdz ar to, varam ar prieku teikt, ka šī gada pasākums jau no sākta gala ir bijis internacionāls! Kopīgiem spēkiem esam tikuši pie savas platformas - pasakumi.rtu.lv, kur norisināsies Virtuālā Karjeras diena 2022, 4.martā, plkst. 11-16

Ticam, ka patiesi grūti vizualizēt, kā šis pasākums notiks? Lai noķertu sajūtu, piedāvājam lejupielādēt platformas izkārtojumu un iedomāties, kā tieši Jūsu uzņēmums tur iekļautos.

Virtuālā Karjeras diena

Virtuālā Karjeras diena noteikti atņem nozīmīgu faktoru - fizisku cilvēku tīklošanos, taču online vide noteikti arī paver dažādas iespējas! Šajā Karjeras dienā uzņēmumiem būs iespēja veidot savus virtuālos stendus, ievietot tajos plaša spektra informāciju gan rakstiski, gan bilžu un video formātā, iespēja piedāvāt vakances darba un prakses iespējām. Uzņēmumi varēs piedāvāt iepriekš rezervētus interviju laikus 1:1 ar potenciālo kandidātu. Šogad katrs uzņēmums savā stendā varēs arī organizēt grupu zvanus ar apmeklētājiem. Platforma piedāvā iespēju sekot līdzi apmeklētāju statistikai, filtrēt studentus pēc interesēm un vajadzībām, kas ir lieliks veids, kā padarīt dienu vēl produktīvāku un efektīvāku, jau laicīgi izvairoties no tukšām runām. Un Karjeras dienas atbalstītāji varēs izklaidēt apmeklētājus ar dažādiem LIVE semināriem un lekcijām. 

Studentiem būs iespēja visa pasākuma laikā staigāt pa uzņēmumu stendiem, piedalīties intervijās un sarunās ar dažādiem uzņēmumu pārstāvjiem. Aktīvājakiem noteikti ir lieliska iespēja aiziet no pasākuma ar darbu rokā! Studentiem ir iespēja sekot favorīt-uzņēmumu stendiem un saņemt ziņas par aktivitātēm stendā, dienas plānotāja funkcijā redzēt visas rezervētās intervijas un gaidītākos webinārus, kā arī daudz ko citu!

 

Dažādu jautājumu gadījumā, aicinām sazinaties ar mums rakstot uz , vai zvanot +371 67089025.