RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Biežāk uzdotie jautājumi

Šajā sadaļā iespējams rast atbildes uz dažādiem jautājumiem, ar kuriem esam visbiežāk saskārušies mēs, pasākuma organizēšanas laikā, kā arī jautājumi, ar kuriem nākas saskarties platformas uzturētājiem. Ja atbildi uz sev interesējošo jautājumu šeit nevar redzēt, tad sazinieties ar mums e-pastā , vai zvanot +371 67089025.

 

1. Kā pieteikt dalību Virtuālajā Karjeras dienā 2022?

Lai uzņēmums pieteiktu dalību/reģistrētos pasākumam, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu. Ar Jums sazināsies organizatoru komanda, apstiprinās reģistrāciju un tiks nosūtīta nepieciešamā informācija, lai sagatavotos pasākumam.

2. Kā reģistrēties platformā?

Ņemot vērā, ka šogad pasākums norisināsies tiešsaistes vidē, tad ir nepieciešamas divas dažādas reģistrācijas. Pirmā reģistrācija ir apskatīta 1.jautājumā. Lai reģistrētos platformā pasakumi.rtu.lv, kurā norisināsies Virtuālā Karjeras diena 2022, uzņēmuma pārstāvim nepieciešams izveidot lietotāja profilu caur šo saiti. Pēc reģistrācijas platformā, Jums ir jāsagaida apstiprinājums e-pastā. Apstiprināti tiks tikai tie uzņēmumi, kuri ir aizpildījuši reģistrācijas anketu. 

Video pamācība uzņēmuma reģistrācijai

3. Es nevaru ielogoties?

Pirmais solis būtu pārliecināties, ka izmantots e-pasts, ar kuru reģistrējāties šajā platformā. Tālāk, pārbaudīt, vai izmantotais lietotājvārds un parole ir korekti uzrakstīti. Ja arī tas nelīdz, pārbaudiet, vai cenšaties ielogoties recruiter saitē, caur kuru uzņēmumiem ir pieeja savam stendam. 
Ja šie soļi nepalīdz, sazinieties ar mums e-pastā: .

4. Nevaru atvērt saiti pasakumi.rtu.lv!

Biežākā problēma – netiek izmantots pārlūks, ko platforma atbalsta. Platformā iespējams ielogoties, ja izmantojat pārlūkus Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge (jaunākā versija).

5. Kā uzaicināt kolēģi pievienoties stendam?

Sadaļā Stall settings, rullējot uz leju līdz Team, nepieciešams uzspiest ikonu ar zīmuli, kas simbolizē izmaiņu veikšanu. Parādīsies uznirstošais logs. Sadaļā Add colleagues teksta laukā ierakstiet jebkuru burtu. Pēc šīs darbības būs redzams zilas krāsas plusiņa ikona ar tekstu. Izvēlaties to un aizpildiet nepieciešamo informāciju. 

6. Kādus video un bildes var pievienot uzņēmuma virtuālajā stendā?

Sadaļā Stall settings, izvēloties attiecīgo zīmuļa ikonu pie vizuālā materiāla, ko vēlaties mainīt, parādīsies uznirstošais logs. Katram vizuālim šajā logā parādīsies nepieciešamie konkrētā faila izmēri. Pievienojiet bildes un video, kas reprezentē Jūsu uzņēmumu, tā vidi, mērķus u.c. 

Platformā var ievietot video tikai tad, ja saites ir no Youtube vai Vimeo

7. Vai apmeklētāju skaitam ir limits un cik studenti piedalīsies?

Studentu skaitam, kas apmeklēs pasākumu NAV limits! Studentiem reģistrācija un dalība pasākumā ir bezmaksas. Gluži kā hallē, precīzu studentu-apmeklētāju skaitu nevaram pateikt. Pasākumam virtuālajā vidē ir gan plusi, gan mīnusi. Šoreiz ir lielāka iespēja, ka pieslēgsies studenti no reģioniem, studenti, kuriem nav iespēja atbrīvot visu dienu braucienam uz Rīgu. Tāpat kā iepriekšējos gados cītīgi strādājam un strādāsim pie pasākuma mārketinga, lai ziņa sasniedz pēc iespējas plašāku auditoriju. 

Informējam, ka Virtuālo Karjeras dienu 2022 apmeklēt ir aicināti RTU un citu augstskolu studenti, vidusskolēni un mācībspēki. 

8. Kā notiks komunikācija starp uzņēmumu un studentu?

Platforma piedāvā, galvenokārt, trīs saziņas iespējas - sarakste, audio un video zvans. Studentam ar uzņēmumu ir iespējams uzsākt tikai saraksti, taču uzņēmuma pārstāvim ir iespēja aizsākto saraksti pārcelt uz audio vai video zvanu. 

Studentiem ir iespēja pieteikties pie uzņēmumu darbiniekiem uz individuālām tiešsaistes intervijām, ja uzņēmums tādas 4.martā piedāvā. (Katram darbiniekam, kas ir piesaistīts uzņēmuma stendam ir iespēja izveidot un piedāvāt vairākus interviju laikus uz kuriem jau pirms pasākuma studentiem iespējams pieteikties).

Katra uzņēmuma stendā ir iespējas organizēt grupu zvanus, kuriem pieslēdzas vairāki klausītāji vienlaicīgi. Grupu zvanus nepieciešams ieplānot jau iepriekš, līdzīgi kā individuālos interviju laikus. 

9. Kas ir interviju laiki?

Platforma studentiem jau ir pieejama un skatāma tagad. Studentiem iespēja jau pirms pasākuma rezervēt intervijas laiku ar konkrētu uzņēmuma pārstāvi. Svarīgi, ka viens students var pieteikties vienai intervijai ar vienu uzņēmuma pārstāvi stenda ietvaros. Jābūt gan uzaicinājumam, gan apstiprinājumam, lai kāds laiks tiktu rezervēts. Ko līdz kāds brīvais laiks tiek apstiprināts no uzņēmuma pārstāvja puses, tas pazūd no brīvajiem laikiem, līdz ar to, interviju laiki nevar pārklāties. Studentam redzami ir tikai pieejamie laiki.

Pamācība interviju laiku pievienošanai

10. Kas notiks ar informāciju pēc pasākuma?

Studentu, tāpat kā uzņēmumu, publicētā informācija paliks šī konkrētā pasākuma domēnā – pasakumi.rtu.lv. Domēns, pēc pasākuma, darbosies vēl gadu, bet ne ilgāk. Karjeras dienā aizsāktās sarunas tur būs saglabājušās un tās vārēs turpināt, taču jaunas sarunas uzsākt nebūs iespējams. Jums būs iespējams piekļūt tik daudz informācijai par konkrētu studentu, cik viņš būs vēlējies publicēt savā profilā. 

11. Vai būs pieejami webināru ieraksti?

Jā, uzriez pēc webināra būs pieejams ieraksts gan Youtube, gan pašā platfromā. Webinārus būs iespējams skatīties arī tiešraidē Youtube. Būs iespējams redzēt, cik daudzi cilvēki ir pieslēgušies un skatās tiešraidi.

12. Vai students var filtrēt uzņēmumus?

Students uzņēmumus var filtrēt pēc Jūsu publicētajām vakancēm, aktīvajiem čatiem, alfabētiski. Citādi studentam visi uzņēmumi rādās kopējā sarakstā.
Vakanču sadaļā ir iespējams filtrēt pēc dažādiem kritērijiem - nozare, izglītība, atrašanās vieta u.c.

13. Vai uzņēmums var filtrēt studentus?

Jā, uzņēmums studentus var filtrēt pēc dažādiem kritērijiem sadaļā Online talent / Sourcing nospiežot pogu Add, tādā veidā izvēloties pēc kādiem kritērijiem vēlaties filtrēt studentus. 

14. Vai vienlaicīgi ar vienu studentu var runāt vairāki uzņēmuma pārstāvji?

Jā, ja uzņēmums būs izvēlējies organizēt grupu zvanus stendā. 

15. Kā es varu redzēt Virtuālo Karjeras dienu 2022 no malas?

Ja vēlaties aplūkot, kā platforma un viss pasākums kopumā izskatās, tad Jums ir jāreģistrējas pasākumam kā studentam, caur šo saiti. Veidojot studenta profilu, Jūs VARAT izmantot to pašu e-pastu, ar ko reģistrējāties kā kompānijas pārstāvis pasākumam. Abi profili savā starpā nekonfliktē. 
Reģistrējoties kā studentam, arī Jums būs jāizveido profils. To tad pildiet ar minimālu informāciju, lai tiktu cauri reģistrācijas posmam. Pēc reģistrācijas sadaļā My profile, nomainiet profila redzamību uz Not visible at all, lai pasākuma dienā Jūsu veidotais studenta profils nejūk kopā ar reāliem studentu profiliem un nerādās kopējā sarakstā. 

 

 

Ja šeit neradāt atbildes uz jautājumiem saistībā ar dalību Virtuālajā Karjeras dienā 2022, tad sazinaties ar mums rakstot uz , vai zvanot +371 67089025.