RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Dalībniekiem (uzņēmumi)

 

Šī gada Karjeras diena 2021 norisināsies tiešsaistē! Tā kā šāds formāts ir liels jaunums un izaicinājums visām iesaistītajām pusēm, tad šajā sadaļā būs iespējams iepazīties ar dažādām noderīgām lietām, pamācībām, ieteikumiem, lai pasākums galu galā būtu maksimāli vērtīgs gan Jums - uzņēmumiem, gan studentiem.

   

 

Video/audio zvanu testēšana

Lai Jūs varētu būt drošu sirdi gatavi sazvanīties ar apmeklētājiem, piedāvājām Jums testa saiti, caur kuru iespējams pārbaudīt vai ierīcei iet skaņa, bilde utt., vai drošības sistēmas ļauj izmantot šo saziņas straumēšanas platformu. Izmantojiet šo saiti, saslēdzoties kopā ar kolēģiem. Saitē ir viena istaba, līdz ar to, ja vienlaicīgi pieslēgsieties, redzēsiet viens otru. Var gadīties, ka vairāki uzņēmumi reizē saslēdzas. Tādā gadījumā - varat izmantot šo iespēju un savā starpā pārbaudīt kvalitāti, vai arī vienoties par izmantošanas laiku.  


Facebook rāmis!

Esam izveidojuši īpašu īslaicīgo Facebook profila bilžu rāmi Virtuālajai Karjeras dienai! Aicinām to izmantot gan savos profilos, gan uzņēmumu profilos, tādā veidā informējot sekotājus, ka piedalīsieties arī Jūs! 

Lai pievienotu rāmi profilam, spied šeit


Izmantotās saziņas straumēšanas platformas pasakumi.rtu.lv saitē!

Vēršam uzmanību, ka Virtuālās Karjeras dienas laikā tiks izmantotas saziņas straumēšanas plaformas - Zoom, Jitsi un Youtube. Lai komunikācija ar studentiem būtu veiksmīga, aicinām pārbaudīt, vai Jūsu uzņēmumam nav bloķēta pieeja šīm platformām. Lai sazinātos ar studentu video un audio zvanā, intervijās, tiks izmantota platforma - Jitsi. Lai runātu webinārā, tiks izmantotas Zoom un Youtube platformas. 

Visa saziņa notiks iekš pasākuma! Augstāk minēto platformu izmantošana nenozīmē, ka būs jāpamet pasakumi.rtu.lv saite. Minētās platformas ir sasaistītas ar mūsu pasākumu, lai saziņa būtu iespējama bez liekiem soļiem un citu blakus platformu izmantošanas. 


Jaunums! 

Pēc saņemtiem vairākiem lūgumiem no Jūsu puses, informējam, ka piedāvājam iespēju iegādāties papildus pieejas dalībniekiem Karjeras dienā! Viena papildus vieta maksā 75 EUR. Lai pieteiktu dalībniekus, rakstiet uz epastu , norādot skaitu un uzņēmumu. 


Kiedējam neziņu par virtuālo vidi!

Lai kliedētu neziņu, kas tad sagaida Virtuālajā Karjeras dienā 2021 un kā pasākums norisināsies, katru otro otrdienu plkst. 13:00 organizēsim video zvanus, kur atbildēsim uz aktuālākajiem jautājumiem un kā efektīvi iekārtot virtuālos stendus. Nākamā tikšanās notiks 9. februārī, MS Teams. Tālākie datumi - 23.02. Links uz tikšanos

Informatīvo tikšanos video ieraksti:
aicinām sākt skatīties no trešās tikšanās, kur sākas informācija par platformas jauno versiju

Pirmā tikšanās – platforma, sadarbības piedāvājums, atbalstītāju bonusi (17.11.2020)
Otrā tikšanās - kā izveidot kompānijas stendu? (01.12.2020)
Trešā tikšanās - platformas jaunā versija, atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem (15.12.2020)
Ceturtā tikšanās - kā iekārtot stendu jaunajā versijā, intervijas laiku pievienošana (29.12.2020)
Piektā tikšanās - atbildes uz jautājumiem, grafiskā identitāte, uzņēmumu pieredze platformā (12.01.2021)
Sestā tikšanās - sarakse, video zvani, intervijas ar studentiem demo versija (26.01.2021)
Septītā tikšanās - sazvanīšanās Jitsi, vispārīgi jaunumi, par vakancēm, saziņa pasākuma dienā (09.02.2021)
Astotā un pēdējā tikšanās - izejam cauri pēdejām lietām, tehniskais informatīvais fails (23.02.02)