RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Individuālās uzņēmumu tikšanās

Ejot līdzi laikam, esam novērojuši, ka klasiskās uzņēmumu prezentācijas nav studentam pārāk aizraujošas, līdz ar to – ne students, ne uzņēmums nav apmierināti. Alkstam pēc kā interesantāka un inovatīvāka. Esam jau sagatavojuši pāris gatavas idejas. 
RTU Karjeras centrs nevar garantēt konkrētu apmeklētāju skaitu pasākumos.

«Case study ar Uzņēmuma nosaukums» - uzņēmums piedāvā dalībniekiem komandās risināt kādu aktuālu problēmjautājumu. Tiek dots noteikts laika ierobežojums, pēc kura notiek izvērtēšana, tālāk apbalvošana. Iespējams, uzvarētājiem piedāvāt dienu pavadīt uzņēmuma telpās, vai kādas citas foršas balvas.

«Prātlauzis ar Uzņēmuma nosaukums» – tiek sagatavoti āķīgi un interesanti jautājumi par Jūsu darbības sfēru, Jums pašiem vai vienkārši pasauli!

«Spēlē spēles ar Uzņēmuma nosaukums» – ja Jums ir kāda īpaši izveidota, brendota spēle, piemēram, milzīgs tornis vai uzdevumu laimes rats, vai pat jebkura aizraujoša galda spēle, būtu lielisks pamats galda spēļu vakaram, kurā varam aicināt sanākt kopā brīvā gaisotnē un tīkloties Jūsu aktīvākos kolēģus un mūsu studentus.

«Uzņēmuma nosaukums darbnīca» - ja darbojaties jomā, kas ražo vai veido dažādu produkciju, varam izveidot pop-up darbnīcu, kurā piedāvājam studentiem izmēģināt to saviem spēkiem.

 

Kam jābūt nodrošinātam no uzņēmuma puses?

  • Izvēloties sadarbības veidu, Jūs piekrītat nodrošināt galveno aktivitāti no savas puses un visu, kas tam nepieciešams;
  • Uzkodu galds;
  • Telpai un transportam, ja vēlaties, lai pasākums norisinās pie Jums.

 

Ko nodrošinām mēs?

  • Telpu pasākuma norisei Ķīpsalā, ja tiek organizēts RTU telpās;
  • Reklāmas materiālu izplatīšanu un vispārēju studentu apziņošanu par pasākumu;
  • Pieteikuma anketas izveidošanu. Sazināšanās ar studentiem pirms un pēc pasākuma.

 

Šīs ir idejas, ko piedāvājam no savas puses. Vienmēr esam atvērti jaunām avantūrām un kopā noteikti spējam radīt ko vēl jaudīgāku! Ja ir ideja, nekautrējies, sazinies ar mums:

zvanot: +371 67089025 , rakstot e-pastā:  , vai nākot ciemos Āzenes iela 6, 1.stāvs