RTU Sporta centrs

Maksimālais dalībnieku skaits: 8
Saistītas adreses:
Airēšanas treniņš ar Crossfit metodēm

RTU studenti tiek aicināti iepazīt akadēmisko airēšanu un apmeklēt airēšanas atvērtos treniņus kopā ar profesionāliem treneriem un sportistiem.

Treneri:

Airēšanas (akadēmiskās airēšanas) nodarbībās studentiem tiks piedāvāts apgūt un pilnveidot savas prasmes akadēmiskajā airēšanā, kā arī attīstīt visas fiziskās īpašības.

Pamēģini un iegūsti iespēju aizstāvēt savas universitātes godu sacensībās, attīstīt savu ķermeni un iemīlēt sportu, kā arī iegūt jaunus draugus. Piesakies atvērtajam treniņam jau tagad!

Nodarbības notiks RTU Sporta centra trenažieru zālē.

Kas ir airēšanas sports? Ieskaties Latvijas Airēšanas federācijas izveidotajā video!

Pēc šī brīža Ministru kabineta noteikumiem, sporta pakalpojumus iekštelpās var izmantot vakcinētās vai izslimojušās personas ar derīgu sadarbības sertifikātu vai personas ar izveidotu sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka pēdējo 48h laikā veiktais tests ir negatīvs.