RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU Labsajūtas mēnesis

1. - 31. maijs
.
.

No 1. līdz 31.maijam aicinām ikvienu Rīgas Tehniskās universitātes darbinieku, mācībspēku un studējošo parūpēties par savu labsajūtu un vairot dzīvesprieku. RTU Labsajūtas mēnesī mums visiem ir iespēja satikties virtuālā vidē, individuāli veikt dažādus uzdevumus un kopā atpūsties, izklaidēties un iegūt ikdienā nepieciešamo mundruma un prieka devu.

Pasākumā var piedalīties, gan pārstāvot savas struktūrvienības vai fakultātes komandu, gan, ja ir vēlme, arī individuāli. Punkti par katru izpildīto uzdevumu tiks aprēķināti procentuāli katrai komandai, tāpēc vērtējumu nekādi neietekmēs komandas lielums. Svarīga būs tikai visu dalībnieku aktīva iesaiste un uzdevumu izpilde laikā. 

Iepriekšējs dalībnieku saraksta iesniegums vai kāda cita īpaša gatavošanās nav nepieciešama. Platformas links tiks publicēts pāris dienas pirms pasākuma un katrs individuāli varēs piereģistrēties, uzreiz izvēlēties savu komandu, vai startēt individuāli un sākt pildīt uzdevumus.

Katru dienu dalībnieki individuāli saņems vienu uzdevumu. Sportiski rekordi noteikti nebūs jāuzstāda. Visi uzdevumi būs pa spēkam arī lielākajiem slinkuma lāpītājiem un dīvāna deldētājiem, jo šoreiz runa ir par laimes hormoniem un labsajūtu. Uzdevumu izpilde neprasīs daudz laika. Katrs varēs pats izvēlēties, kad tos paveikt un varbūt darīt to kopā ar saviem tuviniekiem un ģimeni. Pēc katra uzdevuma izpildes speciāli veidotā platformā būs jāievieto attēls, kurā redzams rezultāts. Par to komanda un arī katrs dalībnieks individuāli saņems punktus. Visiem dalībniekiem būs redzams citu kolēģu veikums bildēs. Varēsim viens otru uzmundrināt, paslavēt un savstarpēji iedvesmoties.

Jo aktīvāki būs visi komandas dalībnieki un katru uzdevumu rūpīgi izpildīs, iekļaujoties noteiktajā laikā, jo lielāka iespēja būs  komandai sasniegt augstāku rezultātu kopvērtējumā. 

Uzdevumi būs sadalīti vairākās kategorijās. Pārbaudīsim, cik daudz zinām par veselīgu un dabai draudzīgu dzīvesveidu, parūpēsimies par savu ķermeni un garu, mēģināsim atteikties no sliktajiem paradumiem un ieviest jauninājumus savā ikdienā, gūsim pozitīvas emocijas un atklāsim īpašo RTU labsajūtas formulu!

Kopīgot rakstu