RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU darbinieku aktīvās atpūtas festivāls 2024

Ar Būvniecības un mašīnzinību fakultātes (BMF) komandas uzvaru noslēdzies RTU darbinieku aktīvās atpūtas festivāls, kas sestdien, 8. jūnijā, konferenču un sporta centrā «Ronīši», Klapkalnciemā pulcēja gandrīz 200 dalībniekus.

Festivāla nolikums

Aktuālāko informāciju par festivālu meklējiet Facebook pasākuma lapā.

Festivāla programmā tika iekļautas dažādas jautras un sportiskas aktivitātes gan lieliem, gan maziem festivāla dalībniekiem.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt uz

Fotogalerija apskatāma RTU Flickr kontā.

Rezultāti un godalgoto vietu ieguvēji.

Visveiklākais komandu kapteiņu sacensībās izrādījās Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) kapteinis un dekāns Jānis Caune. 2. vietā ierindojās Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātes (DITEF) komandas vadītājs, dekāns Agris Ņikitenko, savukārt 3. vietu ieguva RTU Servisu aģentūras kapteinis Sergejs Jurins.

Volejbolā vislabāko rezultātu sasniedza RTU Servisu aģentūras komanda, finālā pārspējot Studiju prorektores dienesta komandu. 3. vietā ierindojās DITEF komanda, noturot pārākumu pār Rīgas Biznesa skolas (RBS) volejbolistiem.

Tautas bumbā 1. vietu izcīnīja RTU Servisu aģentūra, aiz sevis atstājot BMF un Juridiskā atbalsta un dokumentu pārvaldības departamentu (JADPD)).

Komandas stafetē visveiklākie un saliedētākie bija DITEF sportisti (rezultāts 01:42,66). 2. vietā ierindojās BMF komanda (01:44,10), bet 3. vietu izcīnīja Personāla vadības departaments (01:52,53).

Vietu sadalījums komandu kopvērtējumā:

1. vieta – BMF (87 punkti)

2. vieta – Individuāli / Apvienotā komanda (78 punkti)

3. vieta – DITEF (76 punkti)

4. vieta – RBS (75 punkti)

Dalīta 5./6. vieta – RTU Servisu aģentūra un JADPD komandas (74 punkti)

7. vieta – Studiju prorektores dienests (68 punkti)

8. vieta – IEVF (52 punkti)

9. vieta – Personāla vadības departaments (41 punkts)