RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Peldēšana 2022./2023.

Peldēšana 2022./2023.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu organizē tradicionālās RTU sacensības Rektora kauss, kas norisinās visa mācību gada garumā no novembra līdz pat pavasarim.

RTU rektora kauss peldēšanā norisināsies 2023. gada 9. maijā, sākums plkst. 17.45, RTU Ķīpsalas peldbaseinā, Ķīpsalas ielā 5, Rīgā.

Sacensību dalībniekiem ir jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa https://ej.uz/rektorakausspeldesana2023

  • Pieteikumi tiks pieņemti līdz 2023. gada 8. maijam plkst. 20.00.
  • Starta laiks 9. maijā plkst. 18.00.
  • Distance – 50 metri brīvajā stilā.

 

9. maijā RTU Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās RTU rektora kauss peldēšanā, kurā piedalījās gan profesionālie peldētāji, gan amatieri.

Sieviešu konkurencē zeltu godalgu izcīnīja Marija Goberga (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)), sudrabu ieguva Sofija Grietēna (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF)) un bronzas medaļu – Jekaterina Bezručenko (IEVF).

Vīriešu konkurencē par čempionu kļuva viens no labākiem Latvijas peldētājiem Rihards Kahanovičs (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF)), sudraba godalgu izcīnīja Danīls Ņikiforovs (BIF) un bronzas medaļu ieguva Pāvels Tverdovskis (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)).

Pārsteiguma balvas saņēma Elizabete Dreimane (Arhitektūras fakultāte), Rūdolfs Kukainis (MTAF) un Rihards Gaveiks (IEVF).

Par iepriekš sasniegtiem rezultātiem Latvijas Peldēšanas federācijas nozīmītes saņēma Elīna Ozola (IEVF) par izpildītu 3. sporta klasi 50 m uz muguras un Mihails Agejevs (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte) par 4. sporta klasi 50 m brīvajā stilā.

Visplašākā studentu pārstāvniecība bija no IEVF.

Komandu kopvērtējums sieviešu konkurencē:

1. vieta - IEVF

2. vieta - MLĶF

Komandu kopvērtējums vīriešu konkurencē:

1. vieta - BIF

2. vieta - MTAF

3. vieta - IEVF