RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Volejbola komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala» izcīna uzvaru «Cewood» Latvijas kausa finālā

19. decembris, 2022
.
.
Foto - Artūrs Stiebriņš

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu volejbola komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala» pēc uzvaras «Optibet» Superkausā turpina gūt panākumus, izcīnot uzvaru «Cewood» Latvijas kausa finālā.

RTU volejbola komanda kausa izcīņas finālā pēc pieciem spraigiem setiem ar 3-2 (24:26, 25:22, 25:19, 21:25, 15:13) uzvarēja savus sīvākos pretiniekus – «Jēkabpils Lūšus», ziņo volejbols.lv.

«Spēku paņēma, rezultāts bija līdzīgs, un uzvaru piektajā setā panācām tikai ar 15:13. Cīņas iznākumu izšķīra niansītes, mazie punktiņi. Kaut kur paveicās. Tā ir spēle,» pēc mača teica Matīss Gabduļins, «Lūši» ir mūsu sīvākais konkurents Latvijā, un visu cieņu viņiem par šodienas spēli.»

Par uzvarētājkomandas vērtīgāko spēlētāju ir atzīts Matīss Gabdulļins, kurš savai komandai ieguva 32 punktus. Jēkabs Dzenis komandai izcīnīja septiņus punktus ar bloku, kopā nopelnot 15 punktus, savukārt pa 11 punktiem komandai sagādāja Oļegs Klopovs un Roberts Kļaviņš.

«Uzvara vienmēr ir salda, it sevišķi finālā un it sevišķi piecu setu mačā. Paldies puišiem, ka izturēja sasprindzinājumu. Malači,» pēc spēles tiešraidē LTV7sacīja uzvarētāju treneris Raimonds Vilde.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

19. decembris, 2022 plkst. 15:10

Līdzīgi raksti

Jaunumi