RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Volejbola komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala» ar spēli pret «Jēkabpils Lūšiem» atklās «Credit 24 Meistarlīgu»

1. oktobris, 2020
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu volejbola komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala», kas jaunajā sezonā startēs papildinātā sastāvā, šajā nedēļas nogalē, 3. un 4. oktobrī, ar spēlēm pret «Jēkabpils Lūšiem» un «DU/Ezerzeme» atklās tradicionālo «Credit 24 Meistarlīgu». Spēles notiks Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē, Kauguros, Raiņa ielā 55.

Latvijas Kausa ieguvēja «RTU/Robežsardze» ir pārveidojusies, apvienojoties ar Limbažu/Murjāņu Sporta ģimnāzijas komandu, un tagad saucas «RTU Robežsardze/Jūrmala», kā arī ir mainījusi dislokācijas vietu, un tagad spēlēs Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē. Treneru korpusā – Raimonds Vilde, Klāvs Zaļkalns un Lauris Iecelnieks, savukārt par fizisko sagatavotību atbildīgs būs Jānis Vanags. Komandai pievienojušies arī divi ārzemju spēlētāji – Nicolas Ariel Matz no Argentīnas un Vitalii Schcytkov no Ukrainas.

«Credit 24 Meistarlīgā» šogad piedalīsies četras Latvijas vīriešu komandas, un, ņemot vērā Covid-19 izplatību Baltijas valstīs, patlaban Latvijas komandas spēlēs tikai savstarpēji.

Sestdien, 3. oktobrī, plkst. 15.00 «RTU Robežsardze/Jūrmala» savā laukumā tiksies ar «Jēkabpils Lūšiem». Spēles tiešraide būs skatāma arī Latvijas Volejbola federācijas Facebook lapā. Savukārt svētdien, 4. oktobrī, plkst. 15.00 «RTU Robežsardzes/Jūrmalas» pretinieki būs «DU/Ezerzeme». Spēļu organizētāji aicina skatītājus būt atbildīgiem un, nākot uz spēlēm, ievērot distancēšanos, kā arī izmantot roku dezinfekcijas līdzekļus. Ieeja – bez maksas.

«RTU Robežsardze/Jūrmala» būs arī viena no divām Latvijas vīriešu komandām, kas piedalīsies Eiropas Volejbola federācijas rīkotajā Izaicinājuma kausā. Augusta beigās izlozē tika noskaidrots, ka komandas pretinieki būs Čehijas volejbola komanda «Lvi Praha».

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

1. oktobris, 2020 plkst. 20:55

Līdzīgi raksti

Jaunumi