Viktorija Majorova izcīna bronzu Latvijas čempionātā galda tenisā

30. marts, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (pirmā no labās puses - Viktorija Majorova)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportiste Viktorija Majorova ieguva bronzas medaļu 26. un 27. martā Salaspilī notikušajās Latvijas čempionāta finālsacensībās galda tenisā.

Bronzu Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) maģistrantūras 1. kurss) izcīnīja sieviešu dubultspēlēs, spēlējot pārī ar Diānu Afanasjevu.

Savukārt Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 4. kurss) vienspēlēs izcīnīja 13. vietu, bet piedzīvoja zaudējumu 1:3 gan ceturtdaļfinālā jauktajā dubultspēlē pārī ar Eduardu Spāģi, gan arī sieviešu dubultspēlēs pārī ar Sanitu Sveili 1:3 (6;-9;-9;-9), pirmajā spēlē spēlējot pret bronzas medaļas ieguvējām Viktoriju Majorovu un Diānu Afanasjevu.

Eduards Spāģis (DITF 3. kurss), cīnoties par iekļūšanu pusfinālā, piedzīvoja zaudējumu gan vīriešu dubultspēlēs, spēlējot pārī ar Denisu Vasiļjevu un ar 2:3 piekāpjoties Danielam Koganam un Artūram Spalim, gan arī jauktajās dubultspēlēs (1:3) pārī ar Liānu Zeltiņu.

Toties Dāvis Pavlovs (IEVF 1. kurss) vīriešu dubultspēlēs, cīnoties par iekļūšanu spēcīgāko pāru astoņniekā, pārī ar Romānu Streļčuku pirmajā spēlē guva uzvaru ar 3:0, bet un pēc tam – zaudējumu ar 1:3, cīnoties pret A. Maskaļonoks/A.Čemirtāns, cīnoties par iekļūšanu pusfinālā.

Deniss Vasiļjevs (DITF, 1. kurss), cīnoties par iekļūšanu spēcīgāko spēlētāju četriniekā, vienspēlēs piedzīvoja zaudējumu 1:4 šī gada Latvijas sudraba medaļas īpašniekam Artūram Reinholdam un rezultātā ierindojās 6. vietā, savukārt vīriešu dubultspēlēs pārī ar Eduardu Spāģi piedzīvoja zaudējumu 2:3 spēlē par iekļūšanu pusfinālā.

Latvijas čempionāta finālsacensībās piedalījās spēcīgākie Latvijas spēlētāji – 24 vīrieši un 16 sievietes. Sacensības norisinājās vienspēlēs, jauktajās dubultspēlēs, sieviešu un vīriešu dubultspēlēs.

Latvijas čempionāta rezultāti:

30. marts, 2022 plkst. 9:53