Vieglatlētikas sacensībās Jēkabpilī uz goda pjedestāla kāpj RTU sportisti

.
.
.
Foto - Pixabay

Vairākas godalgotas vietas atklātajās vieglatlētikas sacensībās «Daugava 2023» 7. janvārī izcīnījuši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti.

Uz sacensību augstākā goda pjedestāla kāpa Daniela Lasmane (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte), uzvarot 60 m skrējienā (7,94 sek.).

Savukārt Veronika Masjuka (Daugavpils studiju un zinātnes centrs) 2000 m skrējienā izcīnīja 2. vietu (7:18,48), bet Liega Krasovska (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte) 60 m barjerskrējienā ieguva 3. vietu (10,40 sek.).

Rinalds Smilga (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte) 60 m skrējienā ierindojās 5. vietā (7,49 sek.), bet tāllēkšanā ar sev neraksturīgu rezultātu 5,99 m ierindojās 6. vietā.

Madara Jančenko (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte) augstlēkšanā sievietēm ierindojās 6. vietā (1,45 m), bet Liega Krasovska – 7. vietā (1,35 m).

Nākamie starti RTU vieglatlētus gaida 14. janvārī Liepājā, kur notiks «Sportland» kausa izcīņas 1. posms.

10. janvāris, 2023 plkst. 12:52