Universiādē badmintonā RTU studenti izcīna godalgotas vietas

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Pirmā vieta studentiem un otrā vieta studentēm – ar šādu rezultātu no Latvijas XXXI Universiādes sacensībām badmintonā ir atgriezušies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti.

Vīriešu vienspēlēs 1. vietu izcīnīja Reinis Krauklis (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 4. kurss), bet 3. vietu – Kārlis Stafeckis (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu (EVIF) fakultātes 4. kurss), savukārt 5. vietu – Anrijs Meņģelsons (BIF 5. kurss), bet 6. vietu – Devansh Vashistha (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) 1. kurss).

Vīriešu dubultspēlēs R. Krauklis pārī ar K. Stafecki ierindojās 1. vietā, bet A. Meņģelsons pārī ar D. Vashistha – 3. vietā.

Sieviešu vienspēlēs Elīna Fjodorova (EVIF bak. 4. kurss) ieguva 4. vietu, bet sieviešu dubultspēlēs Elīna pārī ar Anniju Kraukli (EVIF maģistrantūra) izcīnīja 3. vietu.

Toties jauktajās dubultspēlēs uzvarēja K. Stafeckis pārī ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju pārstāvošo Diānu Stogniju, finālā 3. seta galotnē pārspējot R. Kraukli un A. Kraukli, kuri attiecīgi palika otrie. Savukārt A. Meņģelsons pārī ar E. Fjodorovu ierindojās 4. vietā.

Kopvērtējumā vīriešu konkurencē RTU badmintonisti, izcīnot 1. vietu, apsteidza Latvijas Universitātes (LU) sportistus, savukārt sieviešu konkurencē RTU badmintonistes, ierindojoties 2. vietā, piekāpās sāncensēm no LU.

XXXI Universiāde badmintonā norisinājās Jelgavā 11. decembrī. RTU badmintonistus cīņās vadīja treneris, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors Uģis Briedis.