RTU Sporta centrs

Turpinās pieteikšanās 29. Pasaules Ziemas Universiādei Krasnojarksā, Krievijā

11. septembris, 2018
Foto - XXIX Winter Universiade 2019

Latvijas studenti/sportisti tiek aicināti piedalīties 29. Pasaules Ziemas Universiādē, kas norisināsies no 02. — 12.03.2019. Krievijas pilsētā Krasnojarskā. Universiādē var piedalīties Latvijas augstskolu studenti, kuri ir dzimuši laika posmā no 01.01.1994. — 31.12.2001.

Par pieteikumiem atbildīgā organizācija Latvijā ir Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) un pieteikšanās 29. Pasaules Ziemas Universiādei tiek pagarināta līdz 28.septembrim.

Šajā Ziemas Universiādē studenti no visas pasaules varēs sacensties 11 ziemas sporta veidos: kalnu slēpošana, biatlons, distanču slēpošana, kērlings, daiļslidošana, hokejs, šorttreks, ātrslidošana, snovbords, bendijs, frīstaila slēpošana un ziemas orientēšanās. Visu sporta veidu distances vai disciplīnas.

Interesentus un dalībniekus par pieteikšanos lūdzam sazināties ar LASS — rakstot , vai zvanot 29365036

Sīkāka informācija oficiālajā Universiādes mājaslapā.

Universiādes nolikums.

Latvijas Augstskolu sporta savienība