RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Trīs «RTU/Robežsardzes/Jūrmalas» spēlētāji iekļauti Latvijas izlases kandidātos Eiropas Zelta līgas sacensībām

10. aprīlis, 2022
Foto - Renārs Koris

Trīs Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu volejbola komandas «RTU/Robežsardze/Jūrmala» spēlētāji Patriks Pinka, Roberts Kļaviņš un Oļegs Klopovs ir iekļauti kandidātu startā Eiropas Zelta līgas sacensībām, kas notiks maija beigās un jūnija sākumā, ziņo volejbols.lv.

No izlasē iekļautajiem trim «RTU/Robežsardzes/Jūrmalas» spēlētājiem divi – Patriks Pinka (2. temps) un Roberts Kļaviņš (libero) – ir RTU studenti, kuri RTU mācās sportistiem piedāvātajās budžeta vietās. Oļegs Klopovs (1. temps) izlasē iekļauts pirmoreiz.

Izlases kandidātus izvēlējies jaunais Latvijas vīriešu izlases treneris Mihals Gogols, kopumā nosaucot 24 spēlētāju vārdus.

«Runāju ar daudziem treneriem ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, ar spēlētājiem, veicu izpēti. Šobrīd ir daudz jautājumu. Gribējām izveidot pirmo sarakstu, lai no tā uz Zelta līgu taptu īsāks, jo ne visi no kandidātiem ir pilnībā veseli. Nav arī zināms, cik drīz kurš varēs iesaistīties izlasē,» saka treneris.

Viņš uzskata, ka ir jāatrod pamatsastāva spēlētāji, kā arī tie, kas viņus var sekmīgi aizstāt, veidojot jauno un pieredzējušo volejbolistu kombināciju.

Kandidātu sarakstā ir četri cēlāji, deviņi 2. tempa spēlētāji, četri diagonāles spēlētāji, četri centrālie bloķētāji un trīs libero pozīcijas spēlētāji.

Latvijas pretinieces Zelta līgas divu apļu turnīrā būs Beļģija, Igaunija un Čehija.

Pirmo Zelta līgas spēli Latvijas izlase aizvadīs 25. maijā Beļģijā, bet pēdējo maču grupā – 11. jūnijā pret beļģiem savā laukumā.

Informācija par Latvijas izlasi.

Informācija par Eiropas Zelta līgas sacensībām.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

10. aprīlis, 2022 plkst. 18:37