Tiek pagarināta pieteikšanās 30.Pasaules Ziemas Universiādei Lucernā, Šveicē

8. jūnijs, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti - sportisti tiek aicināti piedalīties 30. Pasaules Ziemas Universiādē, kas norisināsies no 21.-31.01.2021. Šveices pilsētā LucernāPēc universiādes nolikuma sacensībās var piedalīties studenti, kuriem ir Latvijas pilsonība un, kuri ir dzimuši laika posmā no 01.01.1996. — 31.12.2003.

Šajā Ziemas Universiādē studenti no visas pasaules varēs sacensties 10 ziemas sporta veidos: kalnu slēpošana, biatlons, distanču slēpošana, kērlings, daiļslidošana, hokejs, šorttreks, snovbords, frīstaila slēpošana, ziemas orientēšanās.

Tā kā Starptautiskā Augstskolu sporta federācijas​ (International University Sports Federation — FISU) galvenā mītne atrodas Šveicē un šim pasākumam ir izveidota augstvērtīga organizēšanas komiteja, tad šī Ziemas Universiāde Šveices Alpos, nodrošinās ikvienam dalībniekam neatņemamu pieredzi un neaizmirstamus piedzīvojumus!

Dalības izmaksas:

• Dzīvošanas izdevumi ir 75,00 EUR dienā par katru dalībnieku.
  • FISU noteiktā reģistrācijas maksa ir 20,00 EUR par katru dalībnieku.
  • Ceļa izdevumi.
  • Atsevišķiem sporta veidiem ir noteiktas tiesnešu maksas, kas tiek aprēķinātas papildus dalības maksām un katrā sporta veidā ir atšķirīgas:
    • Daiļslidošana - 300 EUR/par atlētu
    • Hokejs - 3000 EUR/par komandu
    • Šortreks - 100 EUR/par atlētu

Par pieteikumiem atbildīgā organizācija Latvijā ir Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS), bet sportistiem, kuri vēlas startēt sacensībās, kā arī saņemt no RTU finansiālu atbalstu, ir jāinformē RTU Sporta centrs. Pēc pieteikumu saņemšanas, tiks izvērtēta katra RTU studenta - sportista kandidatūra un izdevumu segšana, kas attiecināmi uz dzīvošanu katra sporta veida sacensību dienās pēc sacensību kalendāra un FISU noteiktā reģistrācijas maksa katram dalībniekam. Dalībniekus vērtēs pēc šādiem kritērijiem:

1. Students – sportists ir Latvijas izlases dalībnieks vai kandidāts.
  2. Students – sportists ir pārstāvējis RTU dažāda līmeņa sacensībās Latvijā un ārpus Latvijas, ieskaitot studentu sacensības.

Interesenti, aicināti līdz 2020.gada 11.jūnijam sūtīt pieteikumus uz e-pastu: , norādot:

• Vārdu un uzvārdu.
  • Dzimšanas datus.
  • Sporta veidu un disciplīnas.
  • Deklarēto dzīvesvietas adresi.
  • Treneri (vārdu un uzvārdu).

RTU Sporta centrs var izskatīt iesniegumu un kompensēt studentam - sportistam ceļa izdevumus un tiesnešu maksas pie nosacījuma, ja izpildās šādi kritēriji:

1. Individuālajos sporta veidos savā disciplīnā ir izcīnīta 1.—3. vieta.
  2. Individuālajos sporta veidos savā disciplīnā ir izcīnīta 4.—6. vieta, ja noteiktajā disciplīnā dalībnieku skaits ir bijis lielāks par 25 dalībniekiem.

8. jūnijs, 2020 plkst. 10:14